Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek s sims 3 természet...

Szerintetek s sims 3 természetfeletti erőkben a vámpírokra ugyanaz lesz a jellemző, mint a leszáll az éjben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a t. erőkben is lesz plazmagyümölcs, lehet vadászni a simekre meg ilyenek?

2012. aug. 26. 09:29
 1/4 Lunala ***** válasza:
Minden ugyan az lesz, csak kapnak pár új képességet, meg varázsitalt. :) A legjobb az lesz szerintem, hogy már a kezdetektől lehet vámpírt csinálni, illetve akinek nincs meg a leszáll az éj, annak is lesz vámpírja a természet feletti erőkkel. :) Ha tudsz angolul, akkor itt több infót találsz a vámpírokról: [link]
2012. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nekem is nagyon tetszik hogy majd a sim létrehozásánál ki lehet választani hogy mi akarsz lenni!én elsőként tundér leszek!!:D
2012. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amúgy hol lehet kaát venni ha vámpír a sim?(Természetfeletti erők-ben)...Hol lehet venni?
2013. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen lesz,simekre "vadászni" a leszáll az éj-ben is lehetett...annyi a más,hogy vannak vámpír jártasságok .
2013. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!