Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Sims 3 Termész...

Mit gondoltok a Sims 3 Természetfeletti Erők - ről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem jelent meg, de szerintetek milyen lesz? Csak mert nekem állatira tetszik :D
2012. júl. 6. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát végül is jópofa, próbálják érdekes kiegészítővel fenntartani az érdeklődést és ez egy jó példa rá.
2012. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tökre be vagyok zsongva! A 2-ben ezek a lények érdekeltek a legjobban, szóval klassz, hogy adnak egy kiegészítőt, amiben minden benne van. nekem tuti meglesz, de tuti, hogy drága lesz, merthogy újdonság. de karácsonyra lehet, hogy leértékelik, és akkor jobban megéri.
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ja és szeptember, asszem 6-át írtak ki, hogy megjelenik. Az előző vagyok!
2012. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, szeptember 7.
2012. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én már alig tudom kivárni :D

A sims 2-ben is mindig boszorkánnyal játszottam, de ez még jobb lesz az új varázslatokkal :D

2012. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom, mindig azokat a kiegészítőket bírtam amelyikben valami természetfeletti található és ebben minden benne van... Megéri az árát az 100%!!! :P
2012. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát sztem tök jóó pofa, főleg ahogy lehet azt a tündért csinálni :D sztem elég jó. én minden félévben kapok 1 sims3 kiegészítőt. (cd-n) csak az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne azt, hogy cd nélkül is lehessen játszani? (windows 7 a gépem) szóvaL??
2013. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!