Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3 játékom a főmenü...

A The Sims 3 játékom a főmenü utáni betöltésnél kilép. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
másik gépen tökéletesen fut semmi baj vele. Ma erre a gépre is felraktam de valahogy miután a főmenübe pipát nyomok a töltésnél mindig random kilép. mind2 gépen win7 van

2012. júl. 5. 21:05
 1/7 Lunala ***** válasza:
Milyen a videokártyád? Legtöbb esetben, ha a főmenü töltése közben lép ki, akkor az azt jelenti, hogy nem elég jó hozzá a videokártya.
2012. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még régebben futott ezen a gépen amin most nem megy, 2x is nem egy huzamba

viszont mindig a főmenübe kiírta hogy "A videokártya nem ismerhető fel" de mindent levittem a minimumra, picit feljebb és tökéletesen ment akadás nélkül .. de most nm

2012. júl. 6. 12:35
 3/7 Lunala ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak frissíteni kell a videokártya illesztőprogramját.

Ha ATI: [link]

Ha Nvidida: [link]

2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt írja napra kész, és SiS Mirage 3 a neve
2012. júl. 6. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
SiS Mirage 3 sajnos nem lesz jó,úgy tudom,hogy az alaplapi vga. A San Andreas már nem bírná,de hány megás ?
2012. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De eddig ment vele, csak mivel újra kellett tenni a laptopot az is letörlődött (sajna mentéssel együtt). Utána feltelepítettem, és mint írtam, amint megnyomom az alapnál hogy Sunset Valley-ban akarom kezdeni, elkezd tölteni a negyedéig, majd hirtelen hibakód vagy valami üzenet nélkül kilép. És ezt nem értem miért? Szerintem ha a videokártyával lenne valami akkor be sem engedne lépni
2012. júl. 8. 14:46
 7/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám. 1.8 és 1.9es patchel is
2015. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!