Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 - ban mit lehet csinálni?

Sims3 - ban mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy berendezed a házakat, letöltesz cuccokat, a simeket irányítod stb... mit lehet még a sims3 ban csinálni?

mert én mindig letöltöm, berendezek egy házat, 1-2 napig el irányítgatom a simjeimet és a 3. napon már le is törlöm mert rá unok :S



2012. júl. 5. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

bizon yez sajnos ilyen, csodálom is hogy valaki évekig bírja, és megveszi... de még a millió kiegészítőt is.


egy jó játékot énis megveszek persze... ebből élnek a fejlesztők, de csúnyán szólva a sims fejlesztői nem érdemlik meg.

2012. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Sims 3-ban nagyon sok mindent lehet csinálni, lehet vásárolni kertészkedni vannak hozzá kiegészítők is amiket megveszel feltelepíted és új cuccok lehetőségek és munkák kerülnek a Sims 3-ba. Pl.: Álomállások,Leszáll az éj,A Világ körül,Vár a színpad, meg még van az a Katy Perrys Édes apróságok kiegészítő. Ajánlom neked a www.mysims.hu oldalt, majd szeptemberben megfog jelenni a The Sims 3 Természetfeletti erők kiegészítő, amiben csinálhatsz vérfarkast,zombit,tündért és vámpírt meg boszorkányt. A vérfarkassal lehetsz Alfa hím is. Sok dolgot lehet csinálni a Sims 3ban, csak nézd meg a www.mysims.hu oldalt.
2012. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként amikor 8-9 éves voltam én is 2-3 évig azzal játszottam minden nap 5-6 órákat, persze akkor még sims2 vel.... nem tudom hogy mit tudtam akkor rajta csinálni xD
2012. júl. 5. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
ja-ja, de most hiaba irjak le a sok kiegészítőt, meg ilyen cuccok olyan cuccok... ez egy monoton játék
2012. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem monoton játék!


De ízlés kérdése, akinek tetszik tetszik, akinek nem annak ott van még csomó játék. Nekem pl olyan az ízlésem, hogy a stratégiai játékokat kifejezetten utálom, a katonás lövöldözős játékokat is, de a Call of Duty valahogy mindig tetszett nekem annak ellenére hogy katonás és lövöldözős.

Eleinte a Sims 2 sem tetszett nekem de játszottam vele 3-4 napig és megtetszett. Ugyanez a helyzet a Sims 3mmal is, amikor kiegészítőket vásárolok akkor nem tudom mit hogyan kell csinálni, de nem szeretem ha segítenek nekem hogy ezt így ezt úgy. Amikor pedig rájövök hogy ezt így kell azt meg úgy kell csinálni a Sims 3 új kiegészítőjében, akkor mindig 3-4 hétig csak a Simsel játszok.

2012. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lassan 10éve játszok...most 8éve..amikor még a sims1el elkezdtem játszani kb5 éves voltam...aztán 8éves koromba jöt a sims2 és 11éves koromba meg elkezdtem a sims3at...én egyedi simeket csinálok rossz tulajdonságokkal is...és izgalmas helyzeteket csinálok:pl.: pasi lebukott hogy megcsalja a feleségét...most haragszanak és a csaj gonoszkodik a férfival..meg ilyenek...izgalmassá kell tenni és nem unatkozol...vagyis één biztos nem :33
2012. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!