Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ciki lenne 16...

Szerintetek ciki lenne 16 évesen barbizni? :D

Figyelt kérdés
Éppen felszámolom a megunt cuccaimat, hogy eladjam őket, és elővettem a barbiejaimat, a kis ruháikat, a bútorokat, mindent és sajnáltam felrakni vaterára, és előjött bennem, hogy milyen jó lenne újra "barbizni", de nem szeretném, hogy a barátom és a szüleim kinevessenek. Szerintetek nagyon ciki ez ilyen korban?

2012. aug. 17. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Nem :D Sz*rd le hogy a többiek mit mondanak,szerintem 90 évesen is tök jól el lehet barbizni :D

2012. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nevetnének ki?

Mindenkinek vannak játékai , én pl 35éves létemre imádom a makett autókat poénkodni is szoktam velük :D

Bár aszongyák kicsit fura vagyok , de beszólni nem mernek :D

2012. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg LEGO-zom na :D Ha ez boldoggá tesz akkor nehogy már amiatt ne csináld mert vki cikinek tartja.
2012. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kováts Bianka ***** válasza:
ÁÁÁh! Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak erről! Ha te jól szórakozol, hát akkor mi baj van? ;)
2013. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en 12 vok en is eokaptam es mikor anyumek meglattak nokomennteltek.es a baratnom mikor megtudta felajanlott cuccokat.nem nem ciki
2013. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!