Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki ha egy fiú játszik a...

Ciki ha egy fiú játszik a Sims-el?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Én az autós játékokat szertem. Meg van 5 need for speed állandóan azokkal játszok viszont a bátyám még kb 1 évvel ezelőtt felrakta a sims 3-at plusz még van hozzá néhány kieg. Ma megláttam és elkezdtem vele játszano de tökre lekötött a játék xD Tök jól el lehet szórakozni a simekkel. A szükségletek javítása a legrosszabb de olyan jó elutazni Egyiptomba benne és akkor felfedezni azokat a sírokat meg múmiákkal szórakozni, az a kisértetvadász állás is nagyon bejött meg a tűzoltó meg a leszáll az éjben is tökre bejövős a felhőkarcoló meg a mixerkedés. Szerintetek nem ciki hogy elkezdtem vele játszani?

2012. júl. 16. 23:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha megtudnák a barátaim elkezdenének b*zizni de nem tehetek róla mert nagyon tetszik a játék.
2012. júl. 17. 00:02
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyes körökben mindentől kapásból "b.uzi" lesz az ember, de amúy nem ciki, nem.
2012. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, nem ciki!

1-2 évvel ezelött még énis játszottam vele, ma már nem (bár már gondolkodtam rajta hogy fel kéne rakni)!

15/F

2012. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de egy csomó fiú haverom játszott ennyi idősen a sims-el, azért nem ciki egyébként mert a fiúk teljesen máshogy játszanak ezzel a játékkal mint egy lány. Én öltözgettettem őket ruhákat vásároltam nekik, gyereket neveltem, szart kavartam vagy karriert építettem, haverom átjött, felégette az egész családot poénból...
2012. júl. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a család elégetése nagy poén :D én is csináltam már. Amúgy köszi a válaszokat.
2012. júl. 17. 09:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok,de nekem is játszottak fiú ismerőseim.De ami a fő,hogy valakinek ciki,valakinek nem.Szerintem nem az,de az csak az én véleményem.Ha te cikinek érzed:nem kell senkinek megtudni,hogy neked van Simsed.Például ha barátod/barátnőd át szokott jönni hozzád és látják a géped(vagy amin játszod),akkor ne tartsd a desktop-on,van próbáld meg,hogy ne mesélj a Sims-ről semmit.Akkor nem fog senki cikizni.:)
2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
én is játszom és még az osztály társaim is a telefonomon a simset nézik mindig
2012. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért lenne ciki? Azzal játszol amivel akarsz. Le b*ziznának, te tudod ők mikkel játszanak otthon? Lehet hogy a Sims azokhoz képest felnőtt játék, ugyanmár...
2012. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
nem ciki, a világ leghíresebb élet-szimulációs játéka, és hogy most nemrég kiadták a TS3-at mindenki evvel játszik szerintem... nemtől függően :D én is játszok vele nagyon sokat :P 12/F
2012. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ::) hogy kell felgyújtani az embereket? :oo én még nem jöttem rá xdd
2012. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!