Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért játszik mindenki a sims...

Miért játszik mindenki a sims 3 mal?

Figyelt kérdés
előszőr nézem ezt a rovatot és azt látom h minden oldalon kb 10 kérdés a sims 3 ra vonatkozik!! ennyire nincs kedvetek élni?? mármint mi a f\'szom jó abban h egy játékban ugyan azt csinálod amit az életben...
2009. jún. 12. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te ezt nem érthezed, jobban rá lehet szokni mint a heroinra, imádom azt a játékot, ráadásul most jelent meg, persze hogy az össze függő ezzel játszik, de ez szerintem kb olyan mintha azt kérdezted volna, hogy miért szexelnek ennyien, minden második kérdés a szexszről szól...
2009. jún. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
imádom imádom imádom imádom! egyszerűen megunhatatlan!
2009. jún. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha megnyugtat: én nem játszok vele :) Megvan, fentvan, de nem tud lekötni. Kipróbáltam és nem tetszik, ennyi :)
2009. jún. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
en sem jatszok meg nincs is meg de azert erdekel h mirol szol :S
2009. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
nekem csak a telefonomon van egy demo verzió,persze az nem ugyanaz(gondolom)de 2 perc után meguntam....én se értem, mi ez a mánia..se az 1-et,se a 2-t nem használtam még.nem ítélkezem...
2009. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
#telefonomon
2009. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Én az 1-el játszottam anno, lekötött 2 napig. a 2-vel is játszottam, az lekötött 30percig. A 3-ról azt olvastam, hogy igazából tök ugyanaz, mint a kettő, csak rosszabb XD

Ezek után már fel se telepítem :) Inkább valami olyan játékot játszok, aminek van valami jó kacifántos története. Ez a sehova sem halad dolog, ami a Simsekben van, kicsit unalmas tud lenni idővel.

2009. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csak hallottam róla..azt hittem ez olyan boltban vásárolható,jó drága valami.vagy le is lehet tölteni??kipróbálnám,hátha nekem is bejön...megmondaná vki honnan szedhető le?
2009. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én a kérdésre válaszolok: szóval én azt szeretem a simsben, hogy házakat lehet építeni, de ezen belül is a kertek tervezését imádom. Nem csak a számítógépen, de az életben is. De mivel nekem csak egy kertem van, és az már kész, ezért a simsben építek, itt sokat csinálhatok. De a házak megépítése és berendezése is nagyon le tud kötni. Az, hogy irányítsam az embereket, az nem nekem való. Lehet, hogy érdekes, de engem inkább az építéses része érdekel. :)
2009. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én egy ideig sims lázba szenvedtem ,de ... talán néha még idegesít hogy nem tudtam elindítani valami sz*r miatt a sims 3-at!!!de ha jobban belegondolsz mindig ugyanazt csinálod építessz kajáltatsz wc-re küldöd megfürdeted ja s az eldobott szemetet felszedeted vele ennél több nincs benne!!! Olyan játékok a jók amelyeket kipörgethetsz!!! Ja s hogy úgy fogalmazzak ez csak egy DIVAT játék gondolj bele nemrég a sima sims 1 volt az őrület mamár meg ha azt mondod hogy sims 1 szinte leütnek!!! :S :@
2009. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!