Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki ha egy fiú játszik a...

Ciki ha egy fiú játszik a Sims-el?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Én az autós játékokat szertem. Meg van 5 need for speed állandóan azokkal játszok viszont a bátyám még kb 1 évvel ezelőtt felrakta a sims 3-at plusz még van hozzá néhány kieg. Ma megláttam és elkezdtem vele játszano de tökre lekötött a játék xD Tök jól el lehet szórakozni a simekkel. A szükségletek javítása a legrosszabb de olyan jó elutazni Egyiptomba benne és akkor felfedezni azokat a sírokat meg múmiákkal szórakozni, az a kisértetvadász állás is nagyon bejött meg a tűzoltó meg a leszáll az éjben is tökre bejövős a felhőkarcoló meg a mixerkedés. Szerintetek nem ciki hogy elkezdtem vele játszani?

2012. júl. 16. 23:59
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj hogy sims-ezel mert így azt mutatud hogy normális ember akarsz lenni mert a sims az életre nevel .
2012. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki mondjuk én lány vagyok de ha pasim/haverom/tesóm/rokonom lennél én nem bu_iználak le sőt nem is röhögnék rajtad. És szerintem még nagyon sok fiú játszik vele.
2012. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Szinten csaj vok, es imadom! De am ha nem akarod, hogy a haverjaid megtudjak, nem mond el azt ennyi! Am ha ez köt le miert ne? :)
2012. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok hogy nem is ciki vele játszani bevallom én sem tudok leszokni róla nagyon megtetszett a game. :) Húgommal mindig azon vitázunk hogy ki következik most a sims-hez.

Amúgy meg mond meg azoknak a személyeknek akik le b*ziznának hogy próbálják csak ki és meglátjuk mi lenne a véleményük.

2012. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja újra elkezdtem vele játszani, és rohadt jó játék!

Szóval aki szerint ez ciki az 1 nyomorék csicska (ha valakinek nemtetszik a véleményem annak személyesen legyen nagy szája)!

15/F

2012. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amúgy ... Tudom hogy már írtam ide választ,de a nézőpontom azóta valamicskét változott.

Első sorban nem értem,hogy az olyan játékok,amikben nem a kicsiké a főszerep,vagy nem verik véresre vagy akár halálra egymást,miért lányosak.

Második sorban nem kell szégyellned,hogy ezt a játékot játszod.

Végül pedig,röhögnek egy jót és el is felejtik...Én pl. 12 éves lány vagyok,és kiröhögtek amiért nézem (és imáádom ^^ :3) a Naruto-t.Az osztályomban mindenki rühelli az animéket,csak azért mert rajzfilm. :/ (Máskülömben az anime és a rajzfilm nem ugyanaz.)

VAGY ha már a menő haverjaid leb*ziznának,akkor te miért ne tedd ? Kérdezd meg,hogy ők vajon milyen b*ziságokat játszanak,majd mutasd meg a játéknak azt a részét,ami nekik is tetszhet.

2013. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki! A haverjaiddal ne törődj! Lehet, hogy ők a hello kitty kalandjait nyomják otthon.
2013. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én meg éppen most rakom a Sims Hajótörött krónikákat. Nem ciki! nyugodtan játszál! :) 16/F
2015. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!