Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aionról lenne pár kérdésem?

Aionról lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Az Aionban a fejlődés a lényeg?Az a lényeg,hogy érjek el minél magasabb szintet,vagy a maximum szinten kezdődik a játék?Milyen a PvP?Vannak benne háborúk a frakciók között?Vannak benne céhháborúk?Milyen gyorsan lehet fejlődni?Milyen a farmolás?

2012. júl. 19. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
az alacsony szintu dolgokat mar mindenki unja, ezert max szinten kezdodik a jatek, a pvp egyre rosszabb, mert a koreaiak inkabb pve-zni szeretnek
2012. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fejlődés közben is rengeteg élményt és tapasztalatot lehet szerezni, de a PvP rész az valóban a max. szint környékén kezdődik. Van egy ún. PvP helyszín az Abyss, ahol bárhol és bármikor megtámadhatnak az ellenséges frakció játékosai. Van még a riftelés, aminek a lényege hogy átjárókapuk jelennek meg az ellenséges frakció és a te frakciód térképein, amiken át lehet menni és váratlanul megtámadni az ellenséget. Háborúnak ottvannak a siege-k elfoglalásai. Amelyik frakció hamarabb megöli a siege őrzőjét, azé lesz a siege a következő csatáig. Céhháborúk nincsenek. Szerintem egész gyorsan lehet fejlődni, bár ez függ a kaszttól is. Én fél hónap alatt egy sorcererrel 37-es szintet értem el. A farmolás viszont elég silány szerintem. Ritkán droppolnak a mobok értékes fegyvert páncélt, kivéve az ún. dungeonokban, de ott is csak a főszörnyek.
2012. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 nap alatt simman megvan a lvl30, es minden kasztal ugyanolyan gyorsan lehet fejlodni...

sajnos a jatek mar nem a regi, az abyss ures, max siegelni mennek paran, mert sokak szerint az is csak pve, a riftelest meg tonkretettek a HDB-vel

jelenleg lvl 50-55-tol kezdodik a jatek,

2012. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!