Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 vagy WoW a jobb?

Metin 2 vagy WoW a jobb?

Figyelt kérdés

A Metin 2 szerintem az idő elütésére jobb.A WoW instaalapú,arról szól,hogy hamar eléred a maximum szintet és szerezz cuccokat instázással,ami iszonyatosan sokáig tart.Egy insta több órás is lehet,ráadásul nem is biztos,hogy kapsz térgyakat.A Metinben meg fejlődni kell,hogy minél magasabb szintet érj el,könnyen szerezhetsz cuccokat,amiket fejleszthetsz (viszonylag nehéz és sok pénz kell hozzá).

A Metin hátránya:

Kevés faj,kevés kaszt,kevés képesség,nem alig alakíthatod a karakteredet,nem lehet ugrani,az épületek egyáltalán nem valósághűek.

WoW hátránya:Az instázás nagyon unalmas,nagyon sokáig tart,A PvP sem olyan jó,25 ember kell hozzá,hogy bekerülj egy instába

Metin2 előnye:Fejlődni kell benne és nem instázni,a PvE sokkal jobb,nem kell egy csomó ember a fejlődéshez,egyedül is el tudsz benne boldogulni,kivéve pár küldetést.Lehet fejleszteni a felszerelésedet.Sokkal jobb a PvP,van Céhháború.Egy Metines céhháború 100-szor jobb,mint egy WoW-os insta és sokkal jobb,mint egy BG.Lehet kereskedni.A talentrendszer sokkal jobb,mint a WoW-ban.Ha nem vagy egy társasági ember,a Metin sokkal jobb.

WoW előnye:Nagy terület,sok faj,sok kaszt,sok képesség,lehet ugrálni.



2012. júl. 14. 16:26
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
xD nem hiszem el, hogy van ilyen kérdés.... Egyértelmű, hogy a WoW fényévekkel jobb :)
2012. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
Amúgy meg nem tudom, hogy mért jobb a PvE a metinben... A WoW-ban minden jobb. A PvE a metinben annyi, hogy ülsz a lovon és nyomod a space-t meg a potit. Igazán élvezetes.. A WoW-ban egy-egy boss-hoz taktika kell és figyelni kell mindenre. A PvP meg mért ne lenne jó? :D A metinben a PvP annyi, hogy elkezdődik a párbaj nekifutsz egy forgó kard és meghal(sok értelme van). A WoW-ban arénák, bg-k és tudni kell, hogy mit mikor nyomj(képességekre gondolok). Akár WoW-ban egy alap 80-as ha jól játszik leöl egy fullost :D Metinben ha van fölös pénzed top1 leszel. Magyarul egyértelmű, hogy a WoW a jobb, látni lehet a Game toplistákon is.
2012. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

én mind a ketővel játszottam atapasztalataim:

Metin2-

elősször nagy buli mikor 2 spellel leölsz 6milió mobot beg egy pvpn nyersz 3 mp alatt de míg fölmész maximum szintig ami kb 255 a legtöbbnél az egy élet, minimum több hónap kemény órái.és a játék szinte semmit nem magyaráz el semmit.

És arról ne is beszéljünk, hogy rohadt bunkók a emberek.

A WoW- arról kezdeném hogy rengeteg spell van, én human Dk vagyok és csak az alábbi képsségeim vannak-

Blood Strike,Death Coil,Death Grip,Icy Touch,Plague Strike,Death Gate,Death Strike,Pestilence,Raise Dead,Mind Freeze,Blood Boil,Chains of Ice,Strangulate,Death and Decay,Obliterate,Path of Frost,Icebound Fortitude,Blood Tap,Dark Command,Horn of Winter,Death Pact,Rune Strike,Anti-Magic Shel,Anti-Magic Shel,Empower Rune Weapon,Army of the Dead,Scourge Strike,Unholy Frenzy,Anti-Magic Zone,Dark Transformation,Summon Gargoyle.És még nem írtam azokat amiket másik talentel szerzek.A death knightnak összesen van 45 spellje a metinbe ennyi összessen nincs.És hogy nem lehet kereskedni bazzeg arra ott van a trade(ami azt hiszem kereskedelmet jelent :)

meh az AH azaz aukciós ház.És hidd el ha mész instára akkor is kapsz TOKENT!!! amiből tudsz kivenni cuccokat.Aztán Vannak küldisorozatok aminek a végén jó cuccokat kapsz.

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Utolsó,szerintem te privát szerveren játszottál Metin2-vel.És a WoW-ban nem tudod eladni a fegyvereidet,a páncélodat és a többi felszerelésedet.Csak az ilyen kis,értéktelen dolgokat tudod eladni..És a Metin2-ben egy kasztnak 10 képessége van,de csak 5-öt használhat (talent),de azt hiszem,hogy a külföldi szerveren több képesség van.
2012. júl. 27. 14:48
 25/36 anonim ***** válasza:

A pvp-s dologra meg csak annyit hogy,

aréna=nálatok a céhháborúval

van 2v2,3v3,és 5v5 aréna aztán a bgk

és a intát meg a bgt nem lehet egy helyre mondani.Mert vannak pve alkatok meg vannak pvp alkatok.A dolog pedig így megy wowban.Kezdesz karit felmész 60,70,80,vagy 85-re elkezded a 5 fős RHC-kat megszerzed a alap dolgokat mongyuk egy 5k gst és bemész egy kezdő guildba és azután meg úgyis simán csináltok egy 10es vagy 25ös raidet.Összegzésben

Metin2-nagyon kezdetleges mmo nagyon alap dolgokkal.megcáfolom fajok mincsenek menne csak frakciók.egyedül hosszú idő után unalmasmár 50es szintnélmár unalmas.de bizonyos embereknek jó és ezt tiszeletbentartom.Énszámomra a ajánlott korhatár 7-15 év

A wow tipikussan a komolyabb játékok közé tartozik figyelem és türelem kell hozzá, ha jól megtanoltak a karidat akkor nagyon élvezetes.


Végszó a WoW jobb, de persze hogy jobb.Miért is, mert nem 2 dollárt költötek bele és valódi játékgyártó csináta,és a metin sosem fog olyan szine és jó lenni mint a wow.

Fuckiiiiiinnng Blizzaaaaaaard!!!!!!!

2012. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

hali ha annyira eladogatni akarsz cucokat wowban arra ot van a rakat proof.Pl én játszok a lich kingel meg a catalismmel is.Járszok a taurin memondjam hogy megy

?

Felhúzod a blacksmithingget szerzel néhány jó receptet megcsinálsz 2-3 jó páncét és piff darabját eladhatok 7k goldét ahba

2012. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

a válaszodra csak annyit a metinben mennyi kaszt van 4 nem?

tehát a állításom igaz 45>40.

2012. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

akármit is mondassz sokat hazuttál a wowról

"Az instázás nagyon unalmas,nagyon sokáig tart"-attól függ.

miért szerinted jó lenne ha ICC-t leütnék 10 perc alatt.Ez a lényege hogy ne ugorjon a sültcsibe a szádba.

"25 ember kell hozzá,hogy bekerülj egy instába"mint mondtam 5,10 és 25 fős insták vannak

amit még kihagytam a wowban a kisszintü insta egy kiegészités az azért van hogy jobb cucukat szerzzünk.

miért nem tudsz a wow világában egyedül fölfejlődni???

felszerelésről annyit hogy jól megszívhatod amikor egy cucc tönkremegy plussz 8ról 9re.és wowban lehet fejleszteni cuccokat arra ott a enchanting meg a engineering (bár az utóbbi nem teljessen az).

2012. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
De minek egy kasztnak 45 képesség?Igen,elismerem,hogy az 5 kevés,de a 45az minek?Nem kell 10-perc alatt végezni,de azért ne tartson olyan sokáig.A Wow-ban egyszerűen kockának kell lenned.Ha ICC-t végig akarod vinni,hány órára van szükséged?Meg akkor igazodni kell a többiekhez
2012. júl. 27. 15:50
 30/36 anonim ***** válasza:

mint tei is mondtad 10ből 5öt használsz

a halálovag sem használja mind a 45öt taleltől függ énekekm modom azok vannak amiket felsoroltam plussz a passzív képességek.

2012. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!