Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 vagy WoW a jobb?

Metin 2 vagy WoW a jobb?

Figyelt kérdés

A Metin 2 szerintem az idő elütésére jobb.A WoW instaalapú,arról szól,hogy hamar eléred a maximum szintet és szerezz cuccokat instázással,ami iszonyatosan sokáig tart.Egy insta több órás is lehet,ráadásul nem is biztos,hogy kapsz térgyakat.A Metinben meg fejlődni kell,hogy minél magasabb szintet érj el,könnyen szerezhetsz cuccokat,amiket fejleszthetsz (viszonylag nehéz és sok pénz kell hozzá).

A Metin hátránya:

Kevés faj,kevés kaszt,kevés képesség,nem alig alakíthatod a karakteredet,nem lehet ugrani,az épületek egyáltalán nem valósághűek.

WoW hátránya:Az instázás nagyon unalmas,nagyon sokáig tart,A PvP sem olyan jó,25 ember kell hozzá,hogy bekerülj egy instába

Metin2 előnye:Fejlődni kell benne és nem instázni,a PvE sokkal jobb,nem kell egy csomó ember a fejlődéshez,egyedül is el tudsz benne boldogulni,kivéve pár küldetést.Lehet fejleszteni a felszerelésedet.Sokkal jobb a PvP,van Céhháború.Egy Metines céhháború 100-szor jobb,mint egy WoW-os insta és sokkal jobb,mint egy BG.Lehet kereskedni.A talentrendszer sokkal jobb,mint a WoW-ban.Ha nem vagy egy társasági ember,a Metin sokkal jobb.

WoW előnye:Nagy terület,sok faj,sok kaszt,sok képesség,lehet ugrálni.



2012. júl. 14. 16:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
13%
A LOL szerintem a legjobb
2012. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

egy ujabb felesleges kerdes

az ilyen Metin vs Xyz kerdesekben mindig a Metin veszit

2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Solonariwan ***** válasza:
te felkegyelmu, hogy lehet ilyen idiota kerdeseket feltenni? amugy meg kiirtad mind a kettonek az elonyet es hatranyat, nem birod eldonteni???? amugy megmilyen bar om wowozzon,de a metin is neked valo
2012. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Queasy ***** válasza:
48%
A Metinnek igazándiból csak egy baja van, mégpedig az, hogy eszméletlenül igénytelenül van megalkotva. Nem csak a grafikára célzok ezzel, egyszerűen az egész egy írtó gagyi érzést ad. Rossz ránézni, hát még játszani.
2012. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
3.válaszoló,én azt kérdeztem meg,hogy szerintetek melyik a jobb...Ha választanék,a Metint választanám.
2012. júl. 14. 19:37
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nah, akkor belekezdek.

Amikor elkezdted sorolni a WoW hátrányait, hááát.... csak számodra unalmas, a 25 vagy 10 fős raidek tartanak sokáig, ezen kívül mehetsz kisebb, 5 fős instába. A PvP nem olyan jó? Hát hol jó, ha nem a WoW-ban? 1 duel alatt átlagosan 15 spellt használ 1 player, és 1 kasztnak van vagy 50 különb. A metinben az összes kasztnak nincs annyi mint a WoW-ban 1-nek... A PvP jobb a Metinben, mert van Céhháború, de semmi más amit fel tudnál hozni pozitívumként? Metin előnye, hogy fejlődni kell? Az instázás unalmas neked, de a fejlődés nem.....? A PvE sokkal jobb? Azért jobb, mert üresfejű / 5 évesek is tudják művelni? Megnézném, hogy értelmeznél egy ilyen taktikát: [link]

A WoW-hoz ész is kell.... A WoW-ban miért is kell egy csomó ember a fejlődéshez? Nem értem... na mind1. "Ha nem vagy egy társasági ember,a Metin sokkal jobb." Aki nem társasági ember az mit keres egy internetes szerepjátékban? Ja igen, a PvE miért is jobb? Elfelejtetted leírni... Egyébként amiket felsoroltál a Metin hátrányához, az épp elég ahhoz, hogy szar legyen egy mmorpg... Nem véletlen, hogy a WoW-ot többen játsszák és magasabb az átlag kor.

2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kifelejtettem azt, hogy az a Metint minősíti, ha beírok a google-be egy ilyen szöveget: metin 2 gold hack download. Akkor találok egy olyat ami még MŰKÖDIK IS. omg... A WoW-nak egyébként története is van, a Metin meg csak van és kész.
2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A WoW instaalapú,a max szinten kezdődik az igazi játék,míg a Metinben fejlődni kell.A céheknek is vannak képességeik,csak azt céhháborúban lehet használni.A céhek harcolhatnak egymással.Van céhtoplista is.A PvE teljesen más a Metinben.Lehet,hogy a WoW-hoz kell ész,taktika meg ilyenek,de ahelyett,hogy megtanulnád a taktikákat,inkább tanulj valamit,ami tényleg hasznodra válhat az életben.És a Metinben is vannak nehéz dolgok.Ott van a Majom Kazamata,a lovas küldetések,a lómedálszerzés.RIB-et és FMS-t is igen nehezen lehet szerezni és a fegyvereket sem könnyű ám fejleszteni!A magasabb szintű fegyverek fejlesztése már drága és kell hozzá még valamilyen értékes cucc is.A dropolás sokkal jobb a Metinben.Itt nem kell rollolni meg ilyenek,hanem kiírja,kié a leesett tárgy.Sokkal észszerűbb.
2012. júl. 15. 23:06
 9/36 A kérdező kommentje:
A Talentrendszer sokkal jobb a Metinben.És itt tudsz kereskedni.A Metin legnagyobb hibája szerintem a kinézete.Nincsenek nagyvárosok,bénák az épületek.
2012. júl. 15. 23:12
 10/36 anonim ***** válasza:

"Sokkal jobb pvp van a metinbe" Hát akkor nem láttál még pvp-t wowban.


"A talentrendszer sokkal jobb, mint a wowban"


A wownak van talán az egyik legjobb talentrendszere. Nagyon sok fajta variáció van, lehet a karaktered 1 kaszton belül támadó, védekező, gyógyító, stb.

A Metin talentrendszeréről annyit, hogy a középkorban biztosan újdonságnak számított, hogy 6 skilled van összesen, ma már inkább gáz.


"Ha nem vagy egy társasági ember,a Metin sokkal jobb. "


Aki nem társasági ember, az nem játszik MMORPG-vel. Van épp elég frankó 1 személyes játék.


A Metin szerintem jelen állapotában játszhatatlan. Az egyetlen pozitívum benne a céh háború-ranglista-stb., meg a kezdőfalu zenéje. Ennyi.


Ami csak felteszi az i-re a pontot, az a játékközösség. Annyi undorító ember van ott, hogy szinte nevetséges. (magyar szervereken legalábbis)

2012. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!