Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb?

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Minecraft ,metin2,gates of andaron,koyotl
2012. márc. 11. 00:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
8%

Minecraftban mi a jó?? hogyan lehet vele játszani??

Én csak annyit tudok mondani, hogy melyik a legrosszabb, és az a minecraft.

2012. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Metin2 nek nincs története.

A Gate Of Andaronnal sokat játszottam és azt kell mondanom,hogy nagyon jó,de vannak benne hibák.koyotolt pedig nem ismerem.


Szóval Gate Of Andaron.Ami pedig a hiba benne az az,hogy minden kép kell 1 vagy 2 haverod aki játszik veled és együtt csináljátok a küldetéseket,mert ha 1dül vágsz neki akkor elbuksz.Vannak olyan ellenségek akiket nem lehet 1dül legyőzni.

2012. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%

metin meg a gates , 1 wow koppintás ..


Minecraftban kiélheted a kreativitásod , bár én nemjátszok vele , de nagyon sokat szoktak minecraftolni .

2012. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút legjobb: Minecraft!!! A játék egyszerűen ZSENIÁLIS! A végtelen kreativitás, az óriási terület és szabadság. Meg merem kockáztatni azt mondani hogy a világon az egyik legjobb játék. Bele kell jönni, amíg nem érted meg a játék szépségét addig nagyon rossz véleménnyel leszel róla.
2012. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

A magam részéről ezek közül egyiket sem szeretem, talán a Gates of Andaron a legjobb.

Ha jó online játékkal akarsz játszani, akkor ajánlom figyelmedbe a LOTRO-t. Lord of the Rings Online. A hetes szintig (kb. fél óra játék) ki kell bírni, de utána nagyon jó.

2012. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Már több mint egy éve játszok a minecraftal és még nem untam meg. Én imádom. Az a legjobb benne, hogy bármit csinálhatsz, nincs megszabva semmi. Vagy ha meguntad, szabadon modolható. Akár olyan modot is belerakhatsz ami rpg-vé teszi a játékot.

Abszolút kedvencem!

2012. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Bitangjó válasza:
Ez az RPG-s dolog hogy működik? Nekem egy idő után unalmassá vált a bányászgatás meg építkezés :S
2012. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Hát, nem teljesen RPG.

Én konkrétan a Tale of Kingdoms modra gondoltam, ez egy ilyen Assassin's Creed-hez hasonló mod. Küldetéseket kapsz egy gyönyörű "várban", egy idő után pedig felépítheted a saját birodalmad. Ez úgy néz ki, hogy kapsz egy építészt aki megcsinálja az épületeket, ha adod neki az anyagokat hozzá. Anyagot nem muszáj neked gyűjteni, felbérelhetsz bányászokat és favágókat akik elvégzik ezt helyetted. Ezeket a munkásokat pénzből bérelheted fel, amit mobok megöléséből kapsz. Ebből a pénzből kaját blokkokat, itemeket, armorokat, fegyvereket vehetsz.

Ezt a modot azoknak ajánlom, akik szeretnek harcolni, és érdekelné őket egy kijátszható story a minecraft-ban.

[link]

2012. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Te jó ég miket olvastam itt az elején :D


Metin2? Történet semmi, grafika elhanyagolt (bár ez kisebb probléma hiszen vannak nagyon jó játékok 0 grafikával), fordítás kifejezetten szar. Éhes barnamedve? Alfa farkas? Ne röhögtess..


GoA? WOW koppintás az egész, ráadásul szarabbul is van megcsinálva. Nem ajánlom senkinek.. Grafika szintén kellemetlen..


Nem játszottam még a koyotlal így arról nem alkotok véleményt.


A minecraftot ajánlom én is. A kreativitásodnak nem szab semmi határt. Minél többet játszol annál jobban élvezed.


Esetleg ha MMORPG-zni akarnál akkor ajánlom a Cabal-t vagy pedig a Dekaront. Ha túl lassú a fejlődés eredetin akkor írj egy privit és küldök 1-2 tört szervert.


Remélem segítettem.

2012. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

eleve hülye a kérdésed. egy sandbox játékot hogy hasonlíthatsz össze mmorpg-vel?


Olyan mintha ezt kérdeznéd:

Mivel lehet könnyebben levágni a füvet egy kertben? Egy fűnyíróval, vagy egy marék sz@rral?

Érted? Nincs összehasonlítási pont köztük.

Mind a saját műfajában jó. Nem lehet összehasonlítani.


Kérdezd így: Melyik a jobb a kalandozásban?

vagy Melyik a jobb gyenge számítógépre?

vagy Melyik a jobb, ha a szerepjátékot szereted?

2012. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!