Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 vagy WoW a jobb?

Metin 2 vagy WoW a jobb?

Figyelt kérdés

A Metin 2 szerintem az idő elütésére jobb.A WoW instaalapú,arról szól,hogy hamar eléred a maximum szintet és szerezz cuccokat instázással,ami iszonyatosan sokáig tart.Egy insta több órás is lehet,ráadásul nem is biztos,hogy kapsz térgyakat.A Metinben meg fejlődni kell,hogy minél magasabb szintet érj el,könnyen szerezhetsz cuccokat,amiket fejleszthetsz (viszonylag nehéz és sok pénz kell hozzá).

A Metin hátránya:

Kevés faj,kevés kaszt,kevés képesség,nem alig alakíthatod a karakteredet,nem lehet ugrani,az épületek egyáltalán nem valósághűek.

WoW hátránya:Az instázás nagyon unalmas,nagyon sokáig tart,A PvP sem olyan jó,25 ember kell hozzá,hogy bekerülj egy instába

Metin2 előnye:Fejlődni kell benne és nem instázni,a PvE sokkal jobb,nem kell egy csomó ember a fejlődéshez,egyedül is el tudsz benne boldogulni,kivéve pár küldetést.Lehet fejleszteni a felszerelésedet.Sokkal jobb a PvP,van Céhháború.Egy Metines céhháború 100-szor jobb,mint egy WoW-os insta és sokkal jobb,mint egy BG.Lehet kereskedni.A talentrendszer sokkal jobb,mint a WoW-ban.Ha nem vagy egy társasági ember,a Metin sokkal jobb.

WoW előnye:Nagy terület,sok faj,sok kaszt,sok képesség,lehet ugrálni.



2012. júl. 14. 16:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
A metin a legalja szar!
2012. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
akinek van felesleges 10.000 forintja, az Metinben rank1...
2012. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

10.000?

vannak olyanok akik arra a szutyokra 100.000-et költenek..

ennyibolt kb 5évig wowozik eredetin az illető amit havi többször frissitenek..

2012. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 (b-_-d)KaKaS(b-_-d) ***** válasza:
1Az egyik másolat.Míg a másik egy blizard gyártmány ami már 2004 óta ki van adva.Míg a metin2-őt asszem 2006-2009 közöt adták ki ezt is mint szerepjáték...Tehát a metin2 1 másolat!És a másolat sosem jobb mint az eredeti ötlet!
2012. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Másolat a Metin?Semmiben sem hasonlít a WoW-hoz...Ennyi erővel minden MMO lehetne másolat...
2012. júl. 20. 15:36
 16/36 anonim ***** válasza:
17%

egyértelmű a wow

van egy jó fun szeró a dreamwow fun szerver.

ott a páncéllal együt van 50-70k életed.

10k-30k-kat ütsz.

és tudsz teleportálni egyedül.

szóval nagyon jó kis szerver.

a szerveren nincsenek olyan sokan de majd keres meg.

a nevem gonzys és van sajár klánom

2012. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
35%
A WoW mindenben jobb, ez nem is tudom miért kérdés. Az szerintem azért sok mindent elárul, hogy 2004 óta letaszíthatatlan az MMO-k trónjáról. Ha a Metin2 tényleg annyira f*sza, akkor miért nincs sehol? Ja, és tudod van minimum 11 millió ember, aki havonta kőkemény dollárokat fizet azért, hogy játszhasson. 11 millió. Érted. És ez csak az eredeti. Törtön még minimum 3-4-szer ennyien tolják. Gondolj bele. Nincs 11 millió ember a Földön, aki ismeri a Metin2-t, míg a WoWért ennyi ember fizet.
2012. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

a Metin az MMO-k pöcegödre , a leg lebutitottabb játék buta embereknek akik azért fizetnek hogy a karijukat fejleszék.

Mongyuk pénzben a fejlesztő jójár a sok hülye miatt..

2012. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ti játszottatok egyáltalán rajta?
2012. júl. 25. 14:33
 20/36 anonim ***** válasza:

Igen játszottam , költöttemrá , mert gyerek voltam akkor (4éve..),meg is bántam , SŐT JÓNAK TARTOTTAM AKKOR! Egészen addig amig kinem probáltam a wowot , rájöttem mien öszetette.

Igaz azóta a wowot is befejeztem .. és mással játszok , ha szereted jácc vele költs rá , a kutyát nem érdekli szerintem..

2012. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!