Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 slim/Gta 4 szaggatás?...

Xbox 360 slim/Gta 4 szaggatás? Tisztázhatnánk?

Figyelt kérdés
Mi igaz ebből? Olvastam erről, azt tudom, hogy a játék hibája miatt van/volt (?) ez a jelenség! Most akarok xbox 360 slimet venni, és leginkább ez a játék érdekelne! Akármit tudtok erről, bármit hallottatok, légyszíves megosztanátok? köszi!
2012. jún. 28. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szaggat, viszont a legrondább játék amit valaha láttam.

Nem vagyok nagy grafikab.zi, de ez tényleg annyira ronda, hogy alig bírtam bírtam végigtolni.

Amúgy is elég gáz játék, de lehet normális grafikával kevésbé zavart volna.

Kell hozzá egy 200 rongyos PC, vagy inkább ne is játssz vele.

2012. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem! Eredetileg nem xbox 360-ra irták? Máshol is olvasom, hogy homályos a kép, és nem éles a grafika! Ezt nem lehet megoldani egy Hdmi kábellel? Most nagyon szomorú vagyok, mert szinte csak a Gta 4 érdekelne, ezért venném meg a konzolt! :S
2012. jún. 28. 13:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy milyen TV van hozzá! Nekem Full HD Led tv-m van, összedugom egy hdmi-vel és káprázatos lesz! :)
2012. jún. 28. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ok, tőlem hiheted azt, majd legalább csalódsz és ~50 rongyod bánja.

Biztos nem nekem van igazam, aki 2x is végigvitte, meg annak az x ezer embernek aki neten panaszkodik.

Hiába lett boxra írva eredetileg, ha nem bírja akkor egyértelmű, hogy nem tudnak olyan szépet csinálni.

2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Alig bírtam végigtolni" KÉTSZER ? :D :D Kösz a választ :)
2012. jún. 28. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a platinum trófeára hajtottam, trófearibanc vagyok, próbálok minden játékot 100%-ra végigtolni, GTA nagyon nem tetszett, kb 5 hónap volt, mire 2x végigvittem, annyira nem bírtam rávenni magam, hogy játsszak vele.

Végül leszartam a 100%-ot, 50% alatt abbahagytam, első játékom volt, amit inkább hagytam a fenébe.

2012. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!