Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MI az Isten baj van a Crysis-e...

MI az Isten baj van a Crysis-emmel? HELP!

Figyelt kérdés

AZ a baj, hogy eddig egy sima pentium 4 procim volt, 3 ghz. Nem rég kaptam egy dual core-t, 2,8 ghz. A vga kártyám is más, egy nvidia geforce 9600 gt-ről váltottam egy nvidia geforce gt 520-ra. Eddig tök lazán futott a crysis 1, de jobb géppel pedig szaggat a hang recseg össze violyasmi mint ebben a vidóban: http://www.youtube.com/watch?v=4yVkvTj4d7g&feature=related


csak nekem crysis 1-el.. Mit csináljak??? Miért lett szarabb a játék jobb géppel? Segítsetek! Köszönöm!



2012. jún. 16. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és mostanában az egész gépem elkezd lassulni.. ez mitől lehet??
2012. jún. 16. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyári driver fent van a vga hoz? hány gb ramod van? 4nek lennie kéne egy ilyen vga hoz,minimum!
2012. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet túl erős a vga a procihoz vagy a vinyód haldoklik..sok minden,lehet probléma..3-4ezerért átnézik egy szaküzletben
2012. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, a 4gb ram megvan, (32 bites op rendszer nem is tud többet kezelni) a vga-hoz pedig fent van a nvidia control meg driver is, talán a legfrisseb. egyik rokonom számitástechnikus ha lesz lehetőségem viszem hozzá gépet. de akk ezek miatt lehet szar a játék??
2012. jún. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!