Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepítsem a Sims 3...

Hogyan telepítsem a Sims 3 Pets-et, ha már rajta van előzőleg a Generations? (persze kalózkiadásban. ) - az alapjáték eredeti.

Figyelt kérdés

Tegnap feltelepítettem a Sims 3 Generations-t (tökéletesen működik), most viszont szeretném felrakni a Sims 3 Pets-et, csak itt nem értem hogyan kell megcrackelnem. Mert ugye a Gen-nél úgy volt, hogy be kellett másolnom a crack fájlt az alapjátékhoz. Most viszont arra gondoltam, hogy ha ugyanezt teszem a P-nél, akkor lehet, hogy a Pets felülírja a G-t,ami eltűnik. Nem tudom értitek e. :D

Kérlek segítsetek! Köszi előre is. :)



#Sims #Sims 3 #Sims 3 Házikedvenc #sims 3 generations
2012. jún. 20. 16:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
m1. eltávolítom. aztán megint. légyszi leírnád még1x alaposan, lépésről lépésre a menetét? tom h kiakadsz tőlem. :D am köszi a segítséget. :)
2012. jún. 22. 12:08
 22/30 Lunala ***** válasza:

Szerintem azt inkább hanyagold, és akkor próbáld meg még1x úgy ahogy írtam, csak majd az Álomállásokat tedd fel az alap után elsőnek, aztán a Nemzedékeket. Itt pedig megtalálod az összes kiegészítőt: [link]

csak kattints arra amelyik kell, és már szedheted is le Utorrenttel :)

2012. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Lunala ***** válasza:
Persze XD Semmi gond :D Azér vagyok, hogy segítsek :) Igazából annál alaposabban, mint már egy korábbi válaszban leírtam lépésről-lépésre, nem tudom leírni. :) Csak kövesd az utasításokat és menni fog :)
2012. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
amúgy a generationst és az álomállásokat is leszedtem. az álomá-sokat a games4theword piratebayes oldaláról szedtem. a nemzedékeket szerintem nem. az baj?
2012. jún. 22. 12:10
 25/30 Lunala ***** válasza:
Lehet, végülis, ha van még türelmed hozzá, megpróbálhatod újra leszedni, most onnan.
2012. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ. najó...
2012. jún. 22. 12:15
 27/30 A kérdező kommentje:
Na telepítettem, frissítettem az alapjátékot. most jönnek a kiegek. megvárjam még letöltődik az összes és utána crackeljem? mert eddig még csak az ambitions jött le. most töltődik a late night és a generations. így egy helyről lesz mind. :)
2012. jún. 22. 13:45
 28/30 Lunala ***** válasza:
Igen, azokat is telepítsd, frissítsd és utána crackelj :)
2012. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
amúgy te e szerint a menet szerint raktad fel? (feltételezem h felraktad mert akk nem tudnàl segíteni :))
2012. jún. 22. 14:51
 30/30 A kérdező kommentje:
amúgy telepítem az àlomàllàsokat és a csomagban talàltam útmutatót, ahol màshogy mutatja a crackelést: azt mondja a ctack 1 mappàban lévõ fàjlokat az alapjàték bin mappàjàba mentsem, ami a 2esbe van azt pedig ahovàtelepítettem a jàtékot...most melyiket csinàljan? mondjuk a tiéd egyszerûbbnek tûnik :)
2012. jún. 22. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!