Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepítsem a Sims 3...

Hogyan telepítsem a Sims 3 Pets-et, ha már rajta van előzőleg a Generations? (persze kalózkiadásban. ) - az alapjáték eredeti.

Figyelt kérdés

Tegnap feltelepítettem a Sims 3 Generations-t (tökéletesen működik), most viszont szeretném felrakni a Sims 3 Pets-et, csak itt nem értem hogyan kell megcrackelnem. Mert ugye a Gen-nél úgy volt, hogy be kellett másolnom a crack fájlt az alapjátékhoz. Most viszont arra gondoltam, hogy ha ugyanezt teszem a P-nél, akkor lehet, hogy a Pets felülírja a G-t,ami eltűnik. Nem tudom értitek e. :D

Kérlek segítsetek! Köszi előre is. :)



#Sims #Sims 3 #Sims 3 Házikedvenc #sims 3 generations
2012. jún. 20. 16:37
1 2 3
 1/30 Lunala ***** válasza:

Nem fogja felülírni :) Vagyis hát nem úgy, hogy az baj lenne. Tedd fel nyugodtan a Pets-et, majd használd ezt a crack-et: [link]

Katt a hatalmas "CLICK HERE TO DOWNLOAD THE FIX! (PC)" feliratra, töltsd le, nyisd meg WinRar-ral, majd tedd a Crack mappában lévő 2 fájlt az alapjáték mappájába.

2012. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom köszi. :) de h érted azt h 2 fájlt?
2012. jún. 20. 20:52
 3/30 Lunala ***** válasza:
Két db fájlt fogsz találni a crack mappában. Egy TS3.exe és egy TSLHost.dll nevűt. Azokat kell berakni az alapjátékhoz.
2012. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
értem. köszi. :)
2012. jún. 21. 11:16
 5/30 A kérdező kommentje:
megggondoltam magam és az álomállásokat töltöm. ott is ugyanez a feladat?
2012. jún. 21. 13:03
 6/30 Lunala ***** válasza:
Igen, teljesen :)
2012. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
és ugyanezt a cracket használjam? :O (bocsi am de nem sokszor csinálok ilyet. :D)
2012. jún. 21. 13:54
 8/30 Lunala ***** válasza:
Semmi gond ^^ és igen, ugyan ezt.
2012. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

na letöltöttem a piratebayről egyet

kicsomagoltam, de nem találtam benne 1 képfájlt se amit csatizhatnék..:/

viszont megtaláltam az összes többi fájlt (mintha már telepítettem volna).

Emellett megtaláltam a Cracket, de 2 van. :O 2 mappa van: # Crack 1 és # Crack 2 és mind a kettőt rakjam át az alapjátékhoz ugyi?

2012. jún. 22. 10:06
 10/30 Lunala ***** válasza:
Hát, ha azt a crack-et szedted le, amit már megírtam, akkor csak egy #Crack mappának kéne benne lennie.
2012. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!