Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek 576-ba megtudnám...

Szerintetek 576-ba megtudnám igyvenni a Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generations-t?

Figyelt kérdés
Van egy Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2-őm és még 10ezer ft kp-m, beszámítással szerintetek megtudnám venni a fent említett játékot ? a játék eredeti ára az 576-ban 14ezer ft
2012. máj. 19. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt tök egyszerűen ki tudnád deríteni, ha bemennél egy 576-ba és megkérdeznéd ott. Ne várd, hogy bárki is megmondja mennyiért vennék be a Ninja Storm 2-t. Szerintem van rá esély egyébként.
2012. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ahol én lakok ott nincs 576, csak busszal tudnék bemenni Miskolcra és nemakarok fölöslegesen
2012. máj. 19. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Az cink. Beszámításnál számít a játékod állapota is, azt meg úgyis csak személyesen tudják megmondani. Ha egyáltalán kell nekik, lehet azt mondják nem veszik be. Szerintem az a tuti, ha összekaparod még a maradék négyezret és simán megveszed a Generations-t.
2012. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nemtudnátok megmondani hogy a Szinvaparktól a Metropol milyen messue van ?
2012. máj. 19. 09:55
 5/7 A kérdező kommentje:
*messze
2012. máj. 19. 09:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza az m-konzolba 4k-ért bevették a storm2-őt, és elmentem az 576-ba de hát mért is lett volna raktáron:D most rendelhetem netről
2012. máj. 19. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Felhivod őket , irsz nekik emailt .. anno énis megkérdeztem vane beszámitásal MW2
2012. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!