Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Naruto Shippuden Ultimate...

A Naruto Shippuden Ultimate ninja storm 2-ben mikor jön a Sasuke vs Killer Bee chapter?

Figyelt kérdés
Mert már a Naruto VS Pein-nél tartok és még híre se volt. És azt írja hogy final chapter. Mikor jön? ez valami bónusz?

2012. ápr. 28. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Még a Final Chapter előtt benne volt .

Itachi - Sasuke után ha jól emlékszem.,

2012. ápr. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemá! Akkor kihagytam valamit? Vagy az megtörténhet hogy az enyimére nem írták rá?
2012. ápr. 29. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs , én a storyt rég játszottam .

De valamiért hirtelen ugy rémlik hogy nemm volt benne

2012. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben rátaláltam... töredék fejezet, valamit fel kell oldani hogy játszhasd, aszem bizonyos mennyiségű storm pont kell.
2012. ápr. 30. 11:46
 5/7 anonim válasza:
Én már végigvittem ezt a játékot és az összes kari megvan úgy lehet odamenni hogy megölöd az összes viaszbábut és odaviszed a hokage háza elötti lilaruhás embernek.
2012. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. máj. 1. 13:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megtaláltam, meg kell szerezni az összes babát, és akkor a feka ruhás csávó rád küld párat míg ő meglép. Aztán naruto megy jelenteni a Hokagénak, majd ki kell menni konohából. Konoha határán kapsz egy levelet amit vissza kell vinni Tsunadénak és megvan a bónusz chapter.
2012. máj. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!