Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Naruto vagy...

Szerintetek Naruto vagy Sasuke az erősebb? És ki legerősebb a 3 legendás ninja közül?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Bruce Lee
2012. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam ,hogy anyukád:O na húzál innen a hülye trollkodásodal együtt-.-ja és nem vicces.
2012. ápr. 15. 10:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Naruto az erősebb, mert ha bevág Sasukének egy bijuu bombát akkor az ott pusztul meg. A Tsukuyomi nem használ a róka miatt. A senninek közül talán Jiraya a sennin mod miatt, de nem vagyok benne biztos.
2012. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A legendás ninják közül Tsunade a legerősebb mert ő még él :)

Naruto vs Sasuke harc meg kérdéses. Naruto erősebb szerintem, de Sasuke néhány szemtechnikája ellen elég védtelen lehet. Ha meg Sasuke úgy tudja használni a genjutsut a szép új szemeivel mint a testvére, akkor ez még inkább igaz. Attól függ ki csap le először. Csak ninja létükre Narutóék világában túl sokat harcolnak szemtől szemben és kevesebbet lesből. Következetlenek.:)

2012. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az kemény, akkor azért verte meg multkor a tiédet.
2012. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Orochimaru erősebb. Mert amikor hárman harcoltak még úgy sem tudták elkapni Orochimarut. És Sasuke csak azért tudta megölni mert már nagyon le volt gyengülve a régi teste miatt.

Naruto vagy Sasuke? Hmmm.... nem is tudom. Valamikor Sasuke tűnik erősebbnek valamikor meg Naruto , nem tudom h melyik az erősebb.

2012. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fansika válasza:
Szerintem a végén Naruto győz de mivel Sasuke bátyja adott neki valami titkos fogást azért hogy megmentse maj Naruto Saukét ezért Naruto ful király lesz a végén és megmenti Sasukét és legyőzi Kabutot és az Akatsugit !!!!:)
2012. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azaz ajándék már használva volt.
2012. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
A három sannin közül szerintem Orochimaru a legerősebb, Sasuke és Naruto? Hát őszintén, nem tudom.. Mert mikor Naruto elsajátította a kyuubi chakráját, onnattól nagyon erős, de Sasuke megkapta a bátyja erejét a sajátja mellé, ami amúgy sem volt kevés. Ha ők ketten össze csapnának, szerintem a végsőkig harcolnának. Vagy mind a ketten meghalnak, vagy megegyeznek döntetlenben, és elmennek sörözni. xDD
2012. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Naruto!Shippuuden ***** válasza:
10%
A 3 legendas ninja kozul Jiraiya az erosebb mert van neki sennin mod de Orochimaru is eleg eros de o egy csalo mivel tiltott teknikakat hasznal :).Naruto es Sasuke kozul hat szerintem Naruto sokkal erosebb mint Sasuke.Amikor Naruto kicsi volt Sasuke azert tudta ot legyozni mert mar amugy is kivolt faradva es az elejen nem is akart harcolni Sasukeval es addig Sasuke eleg jo szetverte.Naruto majd csak utanna ebrett ra hogy harcolni kene :).Narutonak ott van a sennin mod es a bujju bijuu mod mejjel szerintem legyozhetetlen... Sasukenak meg csak Amaterasu es Sassano-a van...Naruto erosebb !!!
2012. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!