Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legerősebb...

Szerintetek ki a legerősebb akatsuki tag? Rakjátok sorrendbe!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 16:34
1 2 3
 1/27 Tóth Bulcsú ***** válasza:
9%
Tobi(legerősebb), Itachi, Pein, Kisame, Kakuzu, Hidan, Deidara, Sasori, Konan, Zetsu
2012. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Tobi és Itachi kétes az első két helyen, mert szerintem Itachi erősebb, de a többivel egyetértek.
2012. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Itachi? Ő erősebb mint Pein? De hisz őt legyőzte Sasuke. Pein meg elpusztította egész Konohát és megölt egy csomó mindenkit!
2012. ápr. 10. 18:06
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Sasuke azért győzte le Itachit mert az hagyta magát... amúgy szerintem is Itachi a legerősebb.
2012. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy Naruto legyőzte Peint, de Itachihoz hozzá se tudott nyúlni.
2012. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Számold Naruto sennin módját is. Az is számít.
2012. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
És tegyétek erősségi sorrendbe az egész Narutoban megjelenő szereplők erősségét ha kérhetem:D
2012. ápr. 10. 20:21
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt megmondani mind S-rangú ninják mind erősek. Na de ez a sorrend hát röhejes:

Tobi(legerősebb), Itachi, Pein, Kisame, Kakuzu, Hidan, Deidara, Sasori, Konan, Zetsu

hahaha.Zetsu az utolsó? Azért hiszitek, hogy nem erős mert még nem harcolt de ha harcolna kiderülhetne. És Konan lerobbantotta Tobi kezét. Valamint ők már nem is akatsukisok. (mármint Pein és Konan)

Hol van a listából Nagato?

És ne röhögtess már Deidara erősebb mint Sasori?


Már volt egy ilyen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2012. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat kíváncsi vagyok a véleményetekre:)
2012. ápr. 12. 15:50
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
Tobi, Pein( vagy Nagato), Itachi, Kisame,Zetsu, Konan, Hidan, Kakuzu, Sasori, Deidara
2012. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!