Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Naruto vagy...

Szerintetek Naruto vagy Sasuke az erősebb? És ki legerősebb a 3 legendás ninja közül?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy erősebb,de képtelen lenne végezni Sasukéval.Ellenben Sasuke még Sakurát is hideg vérrel kinyirta volna,mármint ha Naruto nem lép közbe.Sasuke mára már pszichiátriai esetté vált.Édes mindegy hogy ki az erősebb,valószinűleg a háború végeztével egymás halálát fogják okozni.Egyébként ha Naruto nem lenne annyira elnéző Sasukéhoz,akkor már rég hulla lenne.Még arra se reagált kellőképpen hogy Sasuke kishiján kinyiffantotta Sakurát.Pedig régebben oda volt Sakuráért,most viszont már nagyon belebolondult ebbe a Sasuke ügybe.Amit nem értek,hiszen annak idején még magasról tett arra hogy mi is van Sasukéval.Most meg már csak a testi épségéért aggódik.Habár ha tippelnem kéne azt mondanám hogy az Ova epizód ami megjegyzem csak 6 perces,az a kis film rejti az igazságot.Aki már látta az tudja hogyan végződik.De jobb ha ezt Kishimoto sensei-re bizzuk.Valószinűleg ő tudja mi a teendő.
2012. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem azért nem pattogott mikor Sakura majdnem kinyiffant. Csak már barátként tekint rá (háleluja) a Pain eset óta.
2012. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a Orochimaru a legerősebb a sanninok közül márha csúcsformájában van én nincsen valamiért legyengülve, mert amikor Sasuke megölte Orochimarut akkor már nagyon le volt gyengülve szegény. Naruto és Sasuke közül szerintem egyértelmű hogy Naruto az erősebb a senin mód és a Kjuubi ereje miatt Sasuke ereje és sharinganja a közelébe sem ér Narutojéhoz.
2012. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Naruto!Shippuuden ***** válasza:
En lattam azt az ova reszt azt a kis 6 percest de nem nagyon ertettem mert egyik se halt meg meg ott a vege fele mikor Naruto kinyitotta a szemet mar orultem de mikor lattam hogy Sasuke meg nem purcant ki hat elege oszezavarodtam akkor most mi van Naruto megmentette Sasuket es vissza viszi konohaba vagy meg1x felkel es addig verekszenek meg az egyikik meg nem hal hmm ???
2012. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Deikiyo válasza:
Sasuke.Lágalábbis szerintem..De azért naruto se kimondottan "gyenge" :)
2013. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A legerősebb szerintem jiraya. Amikor még a sima Narutóban harcolt a Naruto a Tsunade és Jiraya Orochimaru ellen csak azért nem tudták legyőzni mert Tsunade így lebénította vagy mi Jirayát. Meg neki ott van a Sennin mód meg minden. Hát Sasuke és Narutó közül NARUTO az erősebb 1000%. Ugye a Shippuuden végén van az a harc amikor már vége a háborúnak meg minden. De az előtt is ha összecsaptak volna Naruto nyert volna könnyen mert Sasukenak csak az Amaterasu a Susano'o a sharingan volt meg a béna kis tűz és villám eleme. Narutonak viszont ott volt a Rasen Shuriken a Sennin mód a Rasengan a kyubii a bijuu bomba stb... szóval az előtt is könnyen legyőzte volna. Visszatérve a végső harchoz a Shippuuden végén ugyanolyan erősenk tűntek de ez nem igaz! Sasukénak a rinnegant kellett használnia ahhoz hogy legyen esélye legyőzni őt. És a rinnegant sem saját maga hozta elő hanem a Hat Út Bölcse. Narutó is kapott a tőle dzsucukat a fekete gömböket és az összes bijuu csakráját. Mindkettőjüknek megmaradt az az erő amit kaptak de Naruto nem használta Sasuke ellen. És még csak nem is úgy támadt rá mint aki le akarná győzni. Ő csak haza akarta vinni. Ha még úgy is támadta volna hogy leakarja győzni secperc alatt legyőzte volna. Meg még van a Boruto: Naruto the movie is. Sasukét ott az utolsó harcban úgy megsebezték hogyha Naruto nem gyógyítja meg kiis esett volna a harcból. De komolyan most gondolatok bele! Hogy is ne tudná legyőzni Naruto Sasukét? Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült! :D
2017. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
(Az előző vagyok) Bocsi félreírtam "gondoljatok bele" ezt akartam írni. És még azt is hozzátenném hogy az elöttem lévők mind az anime befejezése előtt válaszoltak ha valaki nem nézné a dárumot innen tudom ilyen jól elmondani. Egyébként én még csak pár napja fejeztem be a Shippuudent és nagyon sokat olvastam utánna. Szóval nagyon örülnék ha sokan leírnák a véleményüket mert nagyon érdekelne! :)
2017. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Naruto és Sasuke szerintem azonos szinten vannak. A legendás ninják közül Orochimaru.
2020. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!