Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepítsem a Sims 3...

Hogyan telepítsem a Sims 3 Pets-et, ha már rajta van előzőleg a Generations? (persze kalózkiadásban. ) - az alapjáték eredeti.

Figyelt kérdés

Tegnap feltelepítettem a Sims 3 Generations-t (tökéletesen működik), most viszont szeretném felrakni a Sims 3 Pets-et, csak itt nem értem hogyan kell megcrackelnem. Mert ugye a Gen-nél úgy volt, hogy be kellett másolnom a crack fájlt az alapjátékhoz. Most viszont arra gondoltam, hogy ha ugyanezt teszem a P-nél, akkor lehet, hogy a Pets felülírja a G-t,ami eltűnik. Nem tudom értitek e. :D

Kérlek segítsetek! Köszi előre is. :)



#Sims #Sims 3 #Sims 3 Házikedvenc #sims 3 generations
2012. jún. 20. 16:37
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
hàt azt is leszedtem...de màr nem értem h mit.hova kell rakni....
2012. jún. 22. 11:36
 12/30 Lunala ***** válasza:
Csak azt a crack-et használd, amit én küldtem, és az abban lévő Crack mappában lévő két fájlt másold a Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin mappába, és persze cseréld az ottaniakkal, ha felajánlja, hogy már van olyan nevű fájl.
2012. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Átmásoltam, indítanám. El is indul aztán egy hibaüzenettel leáll: "A játék nem indítható el. A szolgáltatás inicializálása sikertelen (ax24e424f)

Mit csináltjak? :S

2012. jún. 22. 11:50
 14/30 Lunala ***** válasza:
Biztos, hogy az alapjátékhoz tetted a cracket? Mást nem crackeltél ugye?
2012. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Légyszi segíts! Nem tudom mit kell csinálni. :///
2012. jún. 22. 11:54
 16/30 A kérdező kommentje:
Mást nem. A crack mappából másoltam a 2 fájlt. És az alapjátékhoz tettem.
2012. jún. 22. 11:55
 17/30 A kérdező kommentje:
abban amit letöltöttem (amit linkeltél) láttam, hogy benne vannak külön a kiegek. Mi van ha azoknak a crackjét másolom át? :)
2012. jún. 22. 11:59
 18/30 Lunala ***** válasza:

Hm... Próbáld meg feltenni az egészet még1x.

1, Telepítsd az alapot, NE crackelj semmit.

2, Indítsd el, hogy bejöjjön az indítópult, ha van elérhető frissítés, akkor frissítsd.

3, Tedd fel egymás után a kiegészítőket(mindegy milyen sorrendben, de a következők közül, legalább az egyik fennt legyen: Katy Perry Édes Apróságai, Vár a Színpad, Luxuslakás cuccok, Házi kedvencek, Városszépítő cuccok, Nemzedékek)

4, Indítsd el megint az indítópultot, frissíts, ha van elérhető frissítés.

5, Crackelj azzal a crack-el amit adtam.


Próbáld meg így :)

2012. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Lunala ***** válasza:
Azok nem Crack-ek, hanem az eredeti fájlok, hogy később, ha lesz frissítés, akkor frissíteni tudd a játékot, és ne írja ki, hogy Érvénytelen állomány!. Azokkal ne törődj :)
2012. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálom. De elég ha a kiegeket abból szedem amit te adtál? mert a többi külön nincs meg csak a nemzedékek. Meg az álomállásokat töltöttem le...

Amúgy..az álomállásokban is van 1 crack nevű mappa amiben 2 fájl van. szted ha átmásolom mi lesz? már úgyis mindegy. :D

2012. jún. 22. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!