Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban herobrine létezik...

Cs0kiskex kérdése:

Minecraftban herobrine létezik, vagy csak legenda?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 07:57
1 2 3 4
 31/35 Kk56 válasza:
Herobrine igenis LÉTZEIK!!!!! Nem csak én mondanám meg haverom házi szeróján multiztunk (1.1.0 beta) verzióban és igenis láttunk Herobrine-ra utaló nyomokat!! pl.piramis (mást még nem fedeztünk fel)
2013. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
És hogy nézett ki ez a piramis?
2013. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
létezik egyszer be ködösitetem a minecraftot nyomogattam az f5 öt és látok valamit a ködben közele mentem és herobrine volt
2013. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 ocskó lajos válasza:
a herobrine létezik én 1.5.2 n játszok screenshotom van róla sőt vidit akartam csak elnyomtama gombot a nevét felül nem jelzi ki nem leht megöni de ő sem tud megölni kézzel sem karddal csak cspdákat készít a BÁNYÁDban csak bányában van ha homok követ találsz bányádban és nem te tudod kiütni csak josszadalmasan mint pl egy obszidiánt a herobrine ott járt...IGAZ ha kell küldöm a screenshotot csak küldjetek email címet...
2013. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik...legalább is az Alfában biztos , és egyébként nem csak a Herobrine névre lesz az hogy úgy fogsz kinézni, hanem a Notch vagy Octopus névre is és még biztos van egy csomó.Vissza térve a témához a 11-es lemezen egy fura dolog hallatszik és Herobrine pluginba ha be rakod ezt a lemezt megjelenik Herobrine.Ezzel csak arra akarok utalni hogy kell valami köze lenni Herobrine-nak és a 11-es lemeznek és ha nem létezett volna akkor szerintem a lemez se lett volna benne.
2014. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!