Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban herobrine létezik...

Cs0kiskex kérdése:

Minecraftban herobrine létezik, vagy csak legenda?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 07:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Herobrine Minecraft Wikis oldala:


The contents of this page are not supported by Mojang, the Minecraft Wiki, the Minecraft IRC Channel or the Minecraft Forums.


“Ok ok. To be honest, there has never existed a Herobrine. It was just a rumor started by some douche and then someone probably created a mod.„

~ Kappische on Herobrine


És még sok már:

[link]

2012. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
mi szerveren játszottunk és építkeztem 2 percre elmegyek a területről és mire vissza mentem ot volt egy zúzottkő oszlop és nem a barátaim építették mert skype-on voltunk és körbe kérdeztem hogy kivolt és nem ők voltak
2012. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
az előző vok 1.2.5 ben játszottunk
2012. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
a haverjaid jol atvertek LOL
2012. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha nem létezik miért van az ha az a neved hogy Herobrine akkor nincs szemed szerintem létezik de a csapda az szerintem hülyeség már bocsi
2012. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Ez ezért van, mert tört klienst használsz.

Ha törtben beírod bármelyik eredetisnek a nevét, az ő skinjét fogod megkapni. A Herobrine névre, meg be van állítva ez a skin, a poén kedvéért.

2012. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
ha herobrine létezik akkor ugyan azokat a dolgokat csinálja mint az ember (vagy monster) asszem a túlélő tesztben alkalmazták de azóta nincs a játékban (nyomokban még meg lehet találni a minecraft.jar-ban de már nem spawnol sehol)
2012. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 PerecesPite válasza:

Létezett amíg nem törölték. Herobrine Notch öccsének a felhasználója volt de meghalt. Ezért Notcs valószínűleg beleprogramozta a Játékba. Van róla egy bizonyíték még az Alphában. Nagyon régi még akkor alig működött a Multi.

Szóval szerintem létezett!

2012. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

Nos hogy felvilágosítsak mindenkit

-először is: Notchnak nincs testvére csak féltestvére

-másodszor: Herobrine létezett és még egyszer leírom az értetlenek kedvéért csak LÉTEZETT már nem létezik egy régi alpha játékban volt BUG de mára már nincs ebben majdnem teljesen biztos vagyok

2013. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Wolfenstein2000 ***** válasza:
De igenis léistezik, és be is bizzonyííítom!! Gyere, fogd megh a söröm........................................ Dikk, 2 is van!
2013. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!