Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban herobrine létezik...

Cs0kiskex kérdése:

Minecraftban herobrine létezik, vagy csak legenda?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 07:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Herobrine

Úgy tartják ő Minecraft szelleme, akit a játék kitalálója tett bele, a halott testvére emlékére. Amiből semmi sem igaz. Nincs testvére és nem is volt.

Itt utána olvashatsz:

[link]

2012. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Létezikk találkoztam vele!!
2012. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Én is láttam pedig legùjabb verziom van , lopott, piramisszerű háza van....és tényleg hátulrol támad!am én ùgy megijedtem h töröltem minden minecraftal kapcsolatos fájlt a gépről am ne mondjatok h tapasztalat h nincs...én is több mint 1 éve játszok, vártlan volt
2012. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Pedig létezik. Az emberek nem akarják elhinni. Ami ijesztő vagy félelmet kelt bennünk, azt letagadjuk, bármi áron... márha megtehetjük.
2012. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
11-es, köszi, én nem játszom, mégis végigolvastam az egész cikket és a kommenteket is, nagyon érdekes dolog!
2012. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! ÉN olyanokat hallottam róla, hogy csapdákat készít: kirakja tntvel a házadat, ha belépsz, akkiorrobban, vagy ha úszol, jeget rak a fejed fölé... Ezek is igazak, vagy csak fosztogat?
2012. jún. 28. 08:30
 17/35 anonim ***** válasza:
igazábol mindent amit te megtudsz csinálni azt ő is (pl:blokkokat kiütni,lerakni,ládát nyitogatni, stb....) csapdákat ?,nem tudok ròla ,a jegesről se... Én mint már említettem én azonnal mindent letöröltem, nen tapasztaltam ilyesmit
2012. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem azért nem akarom elhinni mert félelmet kelt, hanem mert egyszerűen nem létezik. Maga a Mojang is megmondta, hogy nem létezett, nem létezik és nem is fog.

Látom itt is vannak mókás kedvűek akik másra rá akarják, hozni a frászt, úgy, hogy a "Én láttam, létezik" kommentjeikkel elterelik a figyelmet az igazságról.

Aki meg tényleg látta, tanácsolom neki, hogy nézesse meg magát a háziorvosával, aztán egy pszichológussal, vagy csak egyszerűen álljon le a szerrel.

2012. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel meg : Látom itt is vannak komoly kedvűek akik másra rá akarják, hozni a az ő igazukat, úgy, hogy a "Nincs igazad te hü*e,vki azt mondta az ugy van" kommentjeikkel elterelik a figyelmet az igazságról.

Aki meg nem látta annak nem inge!vagyis ne vegye magára!(Ja am honnan tudjátok tényleg válaszolt a mojang?bizonyíték?

2012. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel meg : Látom itt is vannak komoly kedvűek akik másra rá akarják, hozni a az ő igazukat, úgy, hogy a "Nincs igazad te hü*e,vki azt mondta az ugy van" kommentjeikkel elterelik a figyelmet az igazságról.

Aki meg nem látta annak nem inge!vagyis ne vegye magára!(Ja am honnan tudjátok tényleg válaszolt a mojang?bizonyíték?)

2012. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!