Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik SIMS 3 kiegészítő tetszik?

Melyik SIMS 3 kiegészítő tetszik?

Figyelt kérdés
Indokot is szeretnék.

2012. máj. 6. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Álomállások. Mert egy igényesen kidolgozott kieg volt sok új lehetőséggel nem csak bele vágtak 4 5 új cuccot és kész.
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Cselló, látom nagy sims rajongó vagy :)

Nekem a Jó utat! Eleve az új élmény, a nyaralás, a felfedezhető sírok, tök érdekes végigvinni egy-egy nehezebb küldetést. Az Éjszakák is tetszik, tök jók a vámpírok, az éjszakai klubok, a szórakozóhelyek.

Na meg persze az állatos. Az a kedvencem. A kettes szériában is imádtam a petset.Az állatokkal egy csomó új opció jön létre, meg én amúgy is imádom őket, szóval különösen nagy élmény számomra. Kiscicák, kiscsikók, formálni egy állat jellemét, imádom :)

2012. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a 2. válaszolónál nem Jó utat! hanem Világ körül de mindegy :D


Én az Álomállásokat mert nagyon jók a munkák meg a Házi Kedvenceket *-----* Csak az a rossz hogyha elviszem sétáltatni a kutyám több óra mire leérnek a parkba... De attól függetlenül nagyon jó!

2012. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jól van, összekeverem a különböző szériák hasonló kiegészítőit. Tudtátok hogy miről van szó, nem?

2. voltam.

2012. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tudtuk persze! csak javítottam ha valaki esetleg nem vágná :D
2012. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem aNemzedékek kiegészítő tetszik ,mert itt van egy gyárból jőt játék amit át lehet változtatni simmé!
2012. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Leszáll az éj sok ruhát adnak,igényes és a házikedvencek mert szeretem az állatokat :)
2012. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A leszáll az éj , nemzedékek ,házi kedvencek,az összes kiegészítők mert az öszes szuper kiegészítő!
2012. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Házi kedvencek, de a leszáll az éj is tetszik
2012. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Házi kedvencek, nagyon jó lovagolni a lóval, betanítani a kutyát, mókázni a macskával és még sorolhatnám!

Leszáll az éj, jó bulik, menő ruhák, vámpírok, stb.

Álomállások, nagyon tetszik a szobrászat, kísértetvadász, detektív, feltaláló, stb.

A kedvencem ezek közül: Házi kedvenc

2012. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!