Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik sims 2 kiegészít...

Nektek melyik sims 2 kiegészítő tetszik?

Figyelt kérdés
Ha lehet mondjatok 1-et a cuccok csomagból és egyet a nagyobb kiegészítőkből is és ha kérhetem, indokot is szeretnék.

2012. ápr. 11. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az Egyetemestet szeretem a legjobban,mert úgy tetszik,hogy végre nem a megszokott módon a szüleivel él hanem egy kollégiumban és vannak feladatai és az jobban hasonlít egy igazi életre!Még szeretem a nagyvárosi életet és az állatosat!A cuccokból a trendi tini cuccok,mert jó ruhák vannak benne(mondjuk elég tré neve van)és nincs is meg nekem de láttam barátnőmnél!
2012. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Nekem az Éjszakák, mert rengeteg jó ruhadarab bekerült a kieggel, és végre a férfi ruhákból is lett választék. Ezen kívül imádtam randira vinni a Simeket, meg Discokat építeni. Meg ha jól emlékszem a vámpírok és vérfarkasok is ezzel a kieggel kerültek be.

A kis kiegek közül meg a Csilli-Villi cuccok, mert szeretem az eleganciát, itt meg stílusos ruhákat adott hozzá a játékhoz, amik passzoltak az éjszakai randikhoz. :D

2012. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se nem sims-ezek :D

Maradok a wownál bocsi :D

2012. ápr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vérfarkas a Házi Kedvenccel jött

Nekem nincs meg (Sims3-mal játszok), de olvastam

2012. ápr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösziii a válaszokat:)
2012. ápr. 12. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Házi kedvenc.

Ugyanis, nagyon imádom az állatokat, és az új telefon se béna...meg, amiket lehet nyerni előléptetéssel...bohóckutya xD

Imádom azt a kiegészítőt! Nélküle utálok simsezni! :D


(ugyanez sims 3...)

2012. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2012. ápr. 13. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden kiegészítő tetszik
2012. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem az össze kieg teccik de a szabad idő nagyvárosi élet és jó utat teccenek a legjobban de nekem az összes Sims 2 kieg teccik
2013. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!