Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan "menthetem" meg a...

Hogyan "menthetem" meg a trófeáim és az adataim PS3 -on? (részletesen lent! )

Figyelt kérdés
Még tavaj év végén vettem magamnak egy PS3 Slim 320GB -ot és regisztráláskor Magyar o. -t választottam régiónak. Utána amikor láttam az alkakmazásoknál (pl: PlayStation Home), hogy nincs támogatva Magyar o.- akkor csináltam újat (UK -sat). Azóta szereztem trófeákat (kb. 100 db) és vettem fontkártyákat (95 font). Nemrég meg támogatva lett Magyar o. is. Ma arra gondoltam, hogy milyen lehet a Magyar store amikor eszembe jutott, hogy nekem még megvan az az account és be is jelentkeztem azzal. (A store -ról röviden annyit, hogy erösen hiányos). A kérdésem az lenne, hogy nem lehetne egyesíteni a két fiókomat? Mert a fent említett adatok nekem fontosak, de szeretnék továbbá Magyar régióban fent lenni. Az se baj, ha törlöm a Magyar fiókomat, mert SEMMI eredmény nincs ott (mivel tavaj óta csak ma jelentkeztem be azzal). De akkor nem lehetne átállítani?

2012. ápr. 29. 00:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De (kivéve 1 játék)
2012. máj. 3. 15:03
 12/14 A kérdező kommentje:
a PS3 -at meg majd a PS Vita -t se ott veszem
2012. máj. 3. 15:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Magát a PS-t is kb egy tízessel drágábban adják (mondjuk azért, mert ott hivatalos Sony garanciát adnak hozzá, de inkább venném PlatinumShop-ba magát a PS-t is, oké, hogy ott csak bolti garit adnak, de megbízható bolt, jó a szerviz, meg amúgy sem lesz szükség garanciára, ritkán romlik csak el a PS).

Játékokat meg ha újonnan veszed akkor még talán nem olyan extra vészes az 576, máshol is 12k körül vannak, ennél sokkal drágább már sehol sem lehet.

A feltöltőkártya viszont tényleg nagyon irreálisan drága.

2012. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A játékok is átlag 5K-val drágábbak.

[link]


[link]

És ez csak egy a sok közül.

2012. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!