Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan "menthetem" meg a...

Hogyan "menthetem" meg a trófeáim és az adataim PS3 -on? (részletesen lent! )

Figyelt kérdés
Még tavaj év végén vettem magamnak egy PS3 Slim 320GB -ot és regisztráláskor Magyar o. -t választottam régiónak. Utána amikor láttam az alkakmazásoknál (pl: PlayStation Home), hogy nincs támogatva Magyar o.- akkor csináltam újat (UK -sat). Azóta szereztem trófeákat (kb. 100 db) és vettem fontkártyákat (95 font). Nemrég meg támogatva lett Magyar o. is. Ma arra gondoltam, hogy milyen lehet a Magyar store amikor eszembe jutott, hogy nekem még megvan az az account és be is jelentkeztem azzal. (A store -ról röviden annyit, hogy erösen hiányos). A kérdésem az lenne, hogy nem lehetne egyesíteni a két fiókomat? Mert a fent említett adatok nekem fontosak, de szeretnék továbbá Magyar régióban fent lenni. Az se baj, ha törlöm a Magyar fiókomat, mert SEMMI eredmény nincs ott (mivel tavaj óta csak ma jelentkeztem be azzal). De akkor nem lehetne átállítani?

2012. ápr. 29. 00:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Olvastam az interneten, hogy anno az XBOX 360 -nál úgy volt, hogy egyetlen egyszer lehetett módosítani a régiót, de többször nem. Egy ilyesmi tökéletes lenne.
2012. ápr. 29. 00:16
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet sehogy se csinálni semmit.

De minek akarsz magyar Store-ra menni?

Ahogy írtad a tartalom szar, és minden másban rosszabb, mint az UK.

2012. ápr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Írj az ügyfélszolgálatnak ők megcsinálják.

Én is ugy gondolom mit a felettem levö, a magyar store szar.

2012. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző:


bemásolom amit előbb írtam, nehogy a kérdező elhiggye amit írtál:

"Nem lehet sehogy se csinálni semmit."

Ebbe egyértelműen benne van, hogy ügyfélszolgáltató sem tudja megcsinálni.

2012. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor az ügyfélszolgálatot felejcsem el? Nem baj annyira, hogy erösen hiányos, mert fogják bövíteni, am se vásárolok sürün, meg most több játékot is vettem amivel elvagyok, de pl: kártya vásárlásakor egyszerübb 6000 Ft ért 6000 Ft -os kártyát venni mint, hogy 25 fontosat úgy, hogy ahány bolt annyi féle ár. De az adataim is fontosak nagyon ami az UK -s account -omon van. Ja és megnéztem mennyi trófeám van, 115 :)
2012. ápr. 29. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:

115 trófea még nem olyan sok, ha azt ott hagyod még nem gáz.


Amúgy meg jobban megéri a 25 fontos feltöltőkártya, 8k-ért kapni, viszont a jelenlegi árfolyam szerint majdnem 9k lenne az a 25 GBP, szóval mondhatni nyersz.

2012. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hol 8000 Ft a 25 -ös kari? 576 -ban 10000 Ft. Nem kötöszködésböl írtam, hogy hol annyi, mert tényleg érdekel csak szövegen keresztül többféleképpen is lehet érteni ;)
2012. ápr. 29. 22:50
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Kb mindenki innen veszi.

576-ról ne is beszéljük, még a 6000 ft-os PSN kártyát is 7k-ért adják :D

2012. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A k**** a****** az 576- osoknak :@@!! Ott a 25£- os 12000, 35£- os meg 15000 :@!
2012. ápr. 30. 12:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt ne mond, hogy te az 576-ból veszed a játékokat meg a PSN cardot!?
2012. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!