Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? Mi történik...

Mit csináljak? Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
MINECRAFTban egy bányában vagyok,körülöttem fáklyák,mellettem vízcsobogás hallatszik(a vizet látom is)és ilyen furcsa hangok hallatszanak(mintha csilléket tolnának.amúgy single player és olyan modban vagyok hogy nincsenek zombik meg ilyenek(legalább is én a házam körül(amit látok)szóval szerintem nincsenek ott rossz mobok))mik ezek a hangok
2012. ápr. 22. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
megtudtam,zombi van a közelben :( de mit tegyek ugrálni akarok és úgy alám rakni a követ de lassú nekem a játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mit tegyek?hogyan lehet gyorsabb a MCm?
2012. ápr. 22. 17:52
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt is szeretném tudni mit csináljak?
2012. ápr. 22. 17:53
 3/3 A kérdező kommentje:
remélhetőleg semmit sem kell írnotok mert már csak azt kell megcsinálni hogy kitörjek a tetején.
2012. ápr. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!