Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 1. részét végigtol...

Mass Effect 1. részét végigtoltam. De hogy folytassam?

Figyelt kérdés
Végigjátszottam a Mass Effect egyet, s nagyon szeretném folytatni a kettővel... De mikor a végén mindenkit kinyirtam, meg le is mennek a projekt vezetők (stb.), akkor nem menti le a játékot, így nem bírom folytatni onnan, ahol abbahagytam... K.O. Nem bírom minden döntést áthozni az első részből a második részbe... Most mit tegyek?
2012. márc. 30. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondoltál arra hogy belépsz a 2-be új játékot indítasz ás IMPORT ME1 CHARACTER. Vagy simán másold be a mentéseket az mass effect 2-be.
2012. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó döntésnél volt nekem is problémám, amiko Andersont kinevezed az emberek tanácsának fejévé, merthogy azt már nincs módod menteni. De erre jó a Mass Effect 2 Genesis DLC. Lejátssza neked az 1. részt képregény formájában, és ha valamilyen döntésed még nem volt meg, vagy ha nem játszottad végig teljesen a játékot, akkor ott bepótolhatod (bár egy normális végigjátszási élményt egyáltalán nem pótol) ez igazából csak 2 dologra jó. 1. kicsit felfrissíti az előző részt a fejedben, 2. az utolsó döntést meghozhatod újra, vagy új karakter esetén sokat segít, ha nem játszottad végig az 1. részt.
2012. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már rájöttem én is, hogy lehet ezt a bajt kiküszöbölni... A játék automatikusan kiküszöböli... Ott van a legutolsó mentésem, mikor küzdök a pusztítóval (kaszással)... Ezt a mentést töltöttem be, s a második részben, mikor ellenőrzi Jacob meg Miranda az emlékeim, (Mindroidba nőttem -e fel, mit éreztem, mikor hátrahagytam egyik társamat), ott a legutolsó kérdésként megkérdezi, hogy végül kit is választottam a kaszás után... Így most tök érdekes végigtolni a kettest is... :)
2012. ápr. 1. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!