Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostanra húztam fel egy 80-as...

Mostanra húztam fel egy 80-as warrit és egy Dk-t most azon vagyok hogy melyiket folytassam (pvp) haverom egy resto dud?

Figyelt kérdés
Szeretnénk érvényesek lenni a pvp-terén, meg a másik van két hülye gyerek a guildben akik menőznek azzal hogy verhetetlenek (Dk rugó) és szeretnénk betömni a szájukat :D és erre melyik lenne az alkalmasabb? de persze azért az is számít hogy mások ellen is megálljuk majd a helyünket csak ez is egy szempont.Ő azt mondta hogy a warri resto dudu az lich kingen nem tudja megverni a dk rugót se catán ez igaz hogy a warri dudu az lich kingen nem jó páros mondjuk nézzük a Dk+rugót ?? akkor catán se jó nem ? nah midn1 azért még egyszer megkérdezem hogy tuti legyek warri vagy dk resto dudu mellé ?

2012. febr. 5. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!