Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek folytassam a...

Paravel kérdése:

Szerintetek folytassam a szerencsejátékokat?

Figyelt kérdés

Hellóztok.


27 éves férfi vagyok és 10 éves korom óta próbálkozom a szerencsejátékokkal. Az elmúlt 17 évben minden héten feladok egy ötös lottó szelvényt amin öt kombinált számsor található. Még egy kettest sem nyertem soha. A hatoslottóval már 8 éve próbálkozom, minden héten három számsorral, de ott sem nyertem semmit. Az utóbbi két évben skandináv lottózom és tippmixelek is, de azokon sem nyertem semmit. Rengeteg sorsjegyet kapartam az elmúlt évek alatt, de azokon is legfeljebb az árukat nyertem vissza. Szerintetek van értelme fojtatnom a szerencsejátékokat?


2012. márc. 9. 08:40
 1/5 anonim válasza:

Szia! 27 éves nő vagyok. Születésem óta soha nem lottóztam. Még egy kettest sem nyertem soha.


Most számold ki, 17 év alatt mennyivel több pénzem maradt magamra! :)


A válaszom tehát: Szerintem ne folytasd. Ha úgy érzed, az a sorsod, hogy nyerj, akkor pedig max. havi 1x próbálkozz valamelyikkel. Ha meg van írva, akkor a havi 1-el is megnyered!


Lehet én is veszek 1-et, csak azért, hogy elmondhassam, hogy az esélyt megadtam! :D

2012. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd, de kicsiben! Válaszd ki a kedvenc számsorodat és azt játszd meg hetente! De csak egy sort, meg esetleg a Jokert. Így nem költesz olyan sokat és a játék izgalma mégis megmarad :) Egy szerencsejátékfüggő
2012. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> Szerintetek van értelme fojtatnom a szerencsejátékokat?

Nincs. Elkezdeni sem volt értelme...

2012. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Értelme tényleg kevés van, de ez inkább érzelmi indíttatású szerintem, mint általában a legtöbb függőség. Tehát, ha meg tudsz állni egy ilyen kisebb "tét" mellett hosszú távon, akkor akár még érdemes is játszani, mivel megvan a lelki "békéd" és nem teszi tönkre az életedet sem. Ha viszont ismét halmozod az "élvezeteket" és nem állsz meg az alapszinten akkor tönkreteheted vele az egész életedet. A szerencsejátékfüggő
2012. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem a szerencsejátékfüggőséget, ha nincs benne sikerélmáéyem engem csak felidegel. Igaz én inkább a Steamen költöm el a pénzem PC játékokra de azzal legalább jól szórakozom.
2012. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!