Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV Mentés bugos vagy...

Hajszárító49 kérdése:

GTA IV Mentés bugos vagy rossz a helye?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a bajom hogy 100%-os mentést akarok rakni a Dokumentumok\Rockstar Games -be és belépek utána a játékba a Load-nál nincs mentés vagyis nem jelzni.

Vagy lehet hogy én raktam rossz helyre?És a Razor1911-es verziója valami bugos vagy valami? nem tudom én pls vki segitsen előre is köszi!!!!



2012. febr. 7. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet csak úgy odatenni. Külön program kell hozzá, ami csak eredeti játékkal működik asszem
2012. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rockstar games en belül sztem még menj a gta4 mappába és utána ott keress egy savegame mappát vagy ha nincs meg(nekem nem volt) akk pontosabban:C:\Documents and Settings\Neved\Local Settings\Application Data\Rockstar Games mappában találod.
2012. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Magyar Windows 7-em van aztán nem tom hogy megvannak-e azok amiket irtál de attol még kösz
2012. febr. 7. 19:22
 4/9 A kérdező kommentje:

Jah ha jól tom Windiws 7 Ultimate igy van:

C:\Felhasználók\Nevem\Dokumentumok\Rockstar Games

2012. febr. 7. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
lécci segitsetek
2012. febr. 7. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak eredetivel lehet megcsinálni
2012. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a-a régen is megvolt a game simán megcsináltam de most nem megy :S
2012. febr. 7. 21:45
 8/9 anonim válasza:
88%
Ide kell beraknod a mentést C:\Users\*Neved*\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames majd a windows live felhasználód is kell, hogy tudd használni magát a mentést, amit ide kell betenned C:\Users\*Neved*\AppData\Local\Microsoft\XLive. Ha ezek mind megvannak és látja a játék a mentést, a windows live felhasználót akkor menni fog.
2012. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bitlosz válasza:
És az a windows live profil hol van, hogy tudjam oda bemasolni....
2013. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!