Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz az érzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz az érzelem mentes szex?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
aha
2011. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem rosz ha pont nem vagy szerelmes jó is lehet persze partner függő.de ha megtalálod az igazit ahoz fogható szerintem nincs
2011. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz?
2011. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak nem marad sokáig az.
2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de egészen más, mikor vannak érzelmek is.
2011. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak (főleg ha nő vagy) hamarosan jönnek az érzelmek is (az orgazmus beindít egy csomó csajos hormont, amitől érzelgős leszel) és akkor már ciki van.
2011. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem rossz volt.

Mikor szerelmes voltam, akkor nem vettem észre, hogy milyen pocsék a barátnőmmel. Aztán kiábrándultam belőle, de nem tudtam szakítani, nah akkor annyira nem kívántam már, hogy fél év alatt kétszer szexeltem vele és az is szörnyű volt.

Most meg 4 éve ugyanaz a párom, akit imádok, őrülten szeretek, vele pedig olyan csodás, amilyenről álmodni se mertem soha.

22/F

2011. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kb ahhoz tudnám hasonlítani:ha a nadrágodba/szoknyádba pisilsz, akkor megkönnyebbültél,jól is esik,de azért mégse az igazi.
2011. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Már mi a francért lenne rossz??? Akkor szerinted csinálná bárki is???!!!


A szex isteni jó! Érzelmekkel még jobb, de anélkül is sokkal szebb és jobb mint bármi más ami nem az!


Aki szerint rossz az nem tudja miről beszél!

27F

2011. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem szörnyen szar volt.


20/F

2011. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!