Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti értitek? Kéne egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek? Kéne egy kis kívülállói segítség!

Figyelt kérdés

Jó pár éve együtt vagyunk a párommal, akit tényleg szeretek, de mostanában nagyon távol érzem magamtól. Még annyira sem foglalkozunk egymással, hogy veszekedjünk. Tudom ez most biztos bután hangzott, nem is vágyam, hogy vitatkozzunk, de akkor legalább foglalkoztunk valamilyen szinten egymással.

Ami rontja egy picit a helyzetet, hogy megismertem egy férfit, aki alapból nem jön be, de valamiért nagyobb hatással van rám, mint szeretném. Néha úgy érzem, hogy ez kölcsönös és néha pedig, hogy tiszta hü..e vagyok, mit képzelek én magamról. Arra már rájöttem, hogy nem a külseje fogott meg (azért nem a visszataszító kategória), hanem talán az esze, a gondolkodásmódja. Néha érzek tőle poz. jeleket néha pedig, hogy magasról tesz rám. Nem akarok én tőle semmilyen kapcsolatot, max egy néha beszélgetős átlagos ismerősi "viszonyt", de úgy érzem bármit is teszek az csak rossz. Próbáltam közömbös lenni, de akkor értetlenül nézett rám, volt, hogy szomorúnak is tűnt. Próbáltam nyitni felé, "mint barát", ami néha bejött néha pedig nagyon tartózkodott, volt hogy úgy válaszolt próbált terelni, rám sem nézett, aztán hirtelen mentegetőzve válaszolt. Pedig semmi olyat nem mondtam, amiért kellett volna mentegetőzni, szimplán csak érdeklődtem. Nem tudom, hogy félreértette-e az érdeklődést és azért próbált udvariasan hárítani, vagy többet gondol felőlem és próbált leszerelni, pedig nem is kellett volna. Tipikus esete az "anyja sem érti a szavát" helyzetnek.

Úgy érzem, lehet ő is u.úgy van velem, mint én vele. Nem akarnánk egymástól semmit párkapcsolatilag, mégis vonz minket a másikban valami. Nem értem az egészet és nem tudom mi lenne a helyes, teljes káosz van a fejemben. Ráadásul a lelkiismeretemmel sem tudok elszámolni a párom felé, pedig tényleg semmit sem csináltam és nem is akarok.

Mi van velem? Miért vonz annyira az a másik férfi mikor még azt is biztosan tudom, hogy bizonyos tulajdonságai miatt elviselni sem tudnám páromnak?!


31/N


2011. dec. 20. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi... mármint azon kívül hogy nőből vagy...
2011. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, gondolom Te pedig egy pasi! :)
2011. dec. 20. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha hatással van rád akkor valamiért mégis csak érdekel. Nálatok nőknél ez nem feltétlen pozitív tulajdonság tapasztalatim szerint.


A jelenlegi kapcsolatod - hangsúlyozom az alapján amit leírtál, kihülőben van és nem kapod meg a kellő érzelmi "töltést" tőle. Ilyenkor jön a nőknél amit most tapasztalsz.


Egyébként ami leírtál "teljes káosz van a fejemben" ez arra utal egy nőnél hogy bizony nagyon is érdekel az új pasi mert rajta jár az agyad, engem ha valami nem érdekel akkor azon nem gondolkozom... :)


így kívülről én ezt gondolom, aztán persze tévedek.

2011. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy látom, hogy nagyon is jól látod a dolgokat!


Talán annyi, hogy a páromat tényleg szeretem és ha tudnám a választ a problémáink megoldásra, akkor én lennék a legboldogabb nő! A miénk egy "első látásra" kapcsolatként indult, amit a napi problémák, ... elnyomtak.

Sajnos ő nem az a típus, aki kimutatja, hogy látja bennem a nőt is. Már próbáltam megbeszélni vele, de utána csak az jön, hogy egy ideig odafigyel, "erőlteti" majd megint megy minden ahogy előtte is volt. Én meg sajnos az a nő vagyok, aki soha nem lesz megelégedve magával, így kell az állandó "biztatás".


Tudom nőből vagyok! :/ :)


De jó lenne, ha párom is legalább ennyire belém látna, mint mondjuk Te. :(

2011. dec. 20. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!