Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj, ha a 7napos tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha a 7napos tabi mentes napokban szinte alig vérzek? Rossz lehet a gyógyszer? (Belara)

Figyelt kérdés
Az első levélnél már akkor megjött mikor még 2szem tabi vissza volt és nagyon véreztem. 6napja fejeztem be a 2dik levelet, most viszont alig vérzetem szinte semmit!
2008. aug. 1. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló hatására nagy mértékben csökkenhet a vérzés. Ez normális :)
2008. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szedek gyógyszert és akkor jön meg mikor a 7 napos szünet van viszont akkor múlik el mikor már szedem.Ha kihagyom a szünetet akkor tényleg nem vérzek?Ha nem vérzek akkor mikor menstruálok mivel vki azt mondta h ez nem az.Nem értem.
2008. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tartasz szünetet nem vérzel, és nem menstruálsz miközben tabit szedsz a szünetben,hanem ezt megvonásos vérzésnek hívják mert az éretlen petesejt jön le a többi cuccal együtt :)
2008. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szal akkor ha szedném folyamatosna akkor mi lenne?Bizti nem egészséges meg ki van találva az a 7 napos szünet.De mi van ha nem szedem és nem akarom h megjöjjön?
2008. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan lány akinek úgy jön meg h tabit szed?
2008. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Noshát:

Ha új tabit szedsz, első 3hónapban normális, ha akkor jön meg, amikor még van hátra pár szem. Velem is ez történt, hívtam a dokit, és ő megnyugtatott. Szerintem ide tartozik az is, hogy nagyon kis mennyiségű. Azonban szerintem ha tartósan fennáll ez az állapot, és a tabi előtt nagyon megvolt, menj el a dokihoz, és mond meg neki, hogy ez és ez van, hátha egy másik jobb.

Másik: a betegtájékoztatón is le van írva (legalábbis nekem), ha késleltetni szeretném a vérzést-pl. pont akkor megyek nyaralni, mikor megjönne-egyszerűen továbbszedem a tabit, és plusz 7szemet beszedek, ami ugye egy 1héttel tolja el a vérzést. Persze nem nagyon ajánlják, mert hát mégiscsak hormonokról van szó, de 1-2szer meg lehet csinálni. Valóban, pecsételő vérzés jelenhet meg, ún. megvonásos vérzés.

Kb. ennyi.

2008. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeded attól meg fog jönni,amúgy 1szer meg lehet csinálni,de többször nem szabad.


Nekem mindig a 4ik szünet napon jön meg :)

2008. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2008. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!