Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan működnek a Crysis...

Hogyan működnek a Crysis 2-ben ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

1_ Miért van az hogy gyakran eltűnik a képernyőről a lőszer mennyiség, energia-állapot, és GPS kijelzők? Olyankor homályosabbá válik a kép szegélye is. Mit kell ilyenkor tenni?

2_ Hogy működik a nanoruha fejlesztési rendszer? Mikor kapsz pontokat, vagy akármiket amikkel fejleszthető a ruha? Az egyes megvásárolt fejlesztéseket játék közben aktiválni kell valahogy, vagy elég csak a kezednél aktívvá tenni?


2012. jan. 29. 16:46
 1/2 dgabor78 válasza:

1.Sikerült valami szar crackelt verziót leszedned.

2.Elég csak a kezednél aktívvá tenni.

2012. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi azóta már mindkettőt megoldottam! :) A crack volt a hibás valóban, mivel a Skidrow első 1.9-es crackét használtam, ami tartalmazta ezt a hibát, de készült újabb crack is, amivel nincs semmi gond. Az ujjas dolgot azért nem értettem csak mert az elején egy szót sem szól róla, de mikor már elértem az űrlény gyakó részhez már rájöttem hogy működik. Köszi :)
2012. febr. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!