Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyásznál hogyan...

Magán nőgyógyásznál hogyan működnek a dolgok?

Figyelt kérdés

Itt is van asszisztensnő és ugyanúgy rálát az egész vizsgálatra?

Kapok utánna olyan papirt mint a kórházban vagy csak szóban elmondja hogy milyen bajom van/nincs?

Mennyi pénzt kell magammal vinni hogy biztos elég legyen? (Sopronról van szó)

És többet kell adni kicsivel vagy pont azt az összeget?


2012. jan. 5. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Változó. Az első dokinál,akinél voltam, nem is volt asszisztens. A másodiknál volt, és pont úgy volt az asztal, hogy látta a vizsgálatot.

2. Kapsz papírt.

3. Attól függ miért mész. Sztem 15 legyen nálad.

4. Pont az összeget.

2012. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A magam tapasztalata: az asszisztens nem volt benn, csak amikor a doki kifejezetten behívta valamiért. A végzett vizsgálatról nem kaptam semmit, csak megbeszéltük. Érdeklődj a bejelentkezéskor, mennyi a tarifa, de vigyél bőven.(lehet, hogy pl. csinál rákszűrést is, amit ott ajánl stb.) Nem kell többet adni. Én pont azért szeretem a magánrendeléseket (többek között), mert tudom, mennyi a díja.
2012. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem Sopron, Bp.
2012. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én Sopronban élek. Kihez mész ha szabad tudni?


A rákszűrés 8-10.000ft között szokott lenni, de a biztonság kedvéért több legyen nálad. Pont azt az összeget kell adni, itt nincs külön hálapénz, hiszen fizetsz a vizsgálatért alapból.


Én szoktam kapni papírt a vizsgálatról, és ezt magammal is kell vinni a következőre.


Ja, és ahova én járok ott nincs asszisztens.


Én ha tehetem fizetés előtt megyek, mert akkor sokat várni sem kell. :D

2012. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs kihhez menjek találomra fogok csak kiválasztani valakit. De ha már itt vagy, kit ajánlasz?
2012. jan. 5. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is soproni vagyok, de 7000 Ft-nál többet nem fizettem még rákszűrésért. De azért vigyél többet.

Asszisztens nem volt, de nem is hallottam arról, hogy bármelyik magánrendelésen lenne.

A rákszűrés eredményét utólag valamilyen formában biztos mindenhol megkapod.

Itt nem kell borravalót adni. :)

És találomra kit választanál?

2012. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, olyasvalaki lenne jó aki megfelelően ért HPV fertőzés kezeléséhez. És kedves megnyugtató, mert eléggé félős vagyok.
2012. jan. 5. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Na hát ezért fordulhat elő olyan eset, hogy fényképezte a doki a pacienseit, mert nem volt ott asszisztensnő!

Pedig úgy tudom kötelező lenne!!

2012. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik doki fényképezett?
2012. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A németországi Schifferstadtban praktizáló 56 éves orvos 2008 óta készítette a titkos felvételeket, amiket a számítógépén gyűjtött. A vizsgálót is direkt úgy rendezte be, hogy mindig kettesben legyen a pácienssel, a fotózás pedig ne legyen feltűnő."
2012. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!