Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek a MW sorozatból Price...

Nektek a MW sorozatból Price százados vagy MacThavis teccik a jobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Price legendás emberke, több játékban is feltűnik, rendkívül szimpatikus karakter. Soap kezdetben közömbös figura volt, de az MW végére már imádtam, és sajnáltam is hogy meghalt, de hát talán így kellett lennie, mivel mindenképp Price-nak kellett elintéznie Makarovot. Úgy összegezve azért Price a nyerő, de MacThavis is abszolút nagy karakter.
2012. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja nekem is soap volt a kedvencem :)

De amikor láttam,hogy meghalt... -.- :,(

Am,azt amikor Yuri kinyitja azt ajtót,akkor Price miért löki le?(ha jól láttam)

2012. jan. 27. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahhoz érteni kell a sztorit, az a lényege hogy Soap elmondja Price-nek a haldokléása közben, hogy Makarov ismeri Yurit, csak azt nem tudja hogy honnan, de úgy érzi mindenképp el kell hogy mondja Price-nek, aki miután lelökte ki is kérdezi, és kiderül hogy Yuri beépített ember volt Makarovnál, és akkor is ott volt mikor az MW 1-ben a mesterlövészes küldetéskor le kellett lőni Zakhaevet. Innen ismeri Makarov, és miután megtudta Price megenyhült, sőt a végjátékban is együtt küzdöttek, amíg Yurit ki nem nyírta Makrov, majd őt Price.
2012. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Am,nem volt a MW 1-ben egy olyan küldi amikor MacThavis-el ki kellett szabadítani Price-t,és Price ránk támad?(aztán soap fegyvert fog rá)

Legalább is én így tudom...

2012. jan. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!