Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Prince Of Persia sorozatból...

A Prince Of Persia sorozatból melyik a legjobb rész?

Figyelt kérdés
Az Ubisoftól készitett pop-okról beszélek nem a retró részekről.És miért tetszett az általad választott rész?
2011. dec. 27. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ww- elöször ezzel játszottam , azota is ez jön be a legjobban
2011. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát a triologiábol játszotam a warior wishin-nel és a the two thrones-el nekem bejön mind a kettö de ha azok közül választanék akkor a ww de a ubisoft csinált a triologián kivül más prince of persia-t is azok közül meg a prince of persia the forgotten sands
2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

The Sands of Time, Warrior Within, The Two Thrones

csakis a legjobbak ;)

mondjuk a WW-t annyira nem szeretem nekem túl nyomott a hangulata

2012. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat lehet későre válaszolok de végigvittem a 3at hát a sands of time-ot 2x vittem ki utána a ww-t 1x,majd a two thronest is 1x de nagyon nem tetszett a játék már csak azért is,mert kicsi fos idő tőrével kellett harcolni persze ha nem igy lett volna nem lett volna speedkill meg az a daggerhold ja es a platform sem de ez tok mind1 nagyon szar mert főfegyver volt azelőtt a sands of time-ban a tőr bal kezes volt nem pedig jobb amivel a szörnyeket beleszíptuk meg érdekes is volt:) így nyertünk homokot.A harcrendszere gagyi de csak éppen hogy jobb nálam a two thrones mint a sands of time.A two thronesben ami uj az h a mászási rendszerben Vannak a daggerholdok ha tudjátok miről beszélek(amibe a tőrrel belekapaszkodsz)a szűk résnél mikor mész felfelé.Ja és itt nem volt kötél csak függöny:(Hát nem tudom de sok minden sokkal szarabb.Mintha öregebb lenne és Kaileena is meghalt bár ennek igy kell történnie de cumo:)Na miután végigtoltam a játékot leöltem a Vezírt.A ww-t gondoltam újrakezdtem bár azért mert azelőtt nem szereztem meg a fénykardot 2 x is tettem fel kérdést h hol kell megszerezni de semmit nem mondtak rá...-.- Szerencsére megkaptam egy videót bár gagyi volt a felbontása de valahogy kiszűrtem h a (jégbarlangba)kell megszerezni kiütöd a falat majd ott lesz egy fegyvertartó azt kiütöm és ott van a földön csak fel kell venni.A lényeg hogy a WW tetszett a legjobban a 3 közül mert sztem sokkal jobb a sztorija mint a t2t-nek szóval ezennel 2x is kivittem a Ww-t.Meg az oltozete is jobban tetszik a WW-ben,szoval az elso valaszoloval egyetertek:D
2012. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy érdekességképpen ma fogtam neki a második végigjátszásnak 12 óránál neki fogtam és este 9-ig befejeztem fullra!Mindenem megvolt a fénykard az összes life upgrade vagyis a Víz kard.És bocs hogy késon nyilvánitottam ki a véleményem de annyi odavagyok a WW-ért h muszáj volt ennek ellenére most írnom ide:)
2012. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 11. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű. A The Two Thrones. Én most csak azzal játszok. Márvagy 50x kinyomtam. De régebben játszottam a warrior within-el is. De a the two thrones mindig jobban tetszett.

Ám ha értékelnék a warrior within-be jobb a zene, a kivégzések és a küldetések.

2012. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
The two thrones. Lényegesen nehezebb, mint a Sands of a time, de megéri, mert rohadt jó játék mindkettő.
2012. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sikesdi Bence válasza:
hát szerintem a 2008 prince of persia de ez teljesen más ,de ha a 2008 kalandot nem veszzük figyelembe akk a warrior within. bár ez nézőpont kérdése. aki a mesés kalandot jobban kedvelte ( sands of time) annak tuti nem fog annyira tetszeni a warrior within mert teljesen más, a two thrones meg a sands of time és a ww keveredése (bár lehet most hülyeséget mondtam) összegezve: a prince of persia (2008), és a warrior within a legjobb szerintem. a forgotten sands meg egy szégyen a sorozatra.
2013. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Prince of persia the two thrones és a prince of persia the sands of time nekem a ww nem nagyon tetszik mert a hangulata meg mindene ilyen... izé
2014. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!