Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed revelations?...

Assassin's creed revelations? (fontos)

Figyelt kérdés
amikor hívom az assassinjaimat megölik az öszes ellenfelet és ahejett hogy elmenének letérdelnek.és csak nézelődnek.ez most miért van vagy mit lehet velük csinálni.ésetleg megköszönni valahogy?
2012. jan. 8. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez felettébb érdekes...És ha te elmész,követnek?Töltődik közben vissza a piros csík?
2012. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen töltődik mintha elmentek volna.de ha elmegyek akkor el tűnek egy idő múlva.de ezt már a brotherhoodban is tapasztaltam.
2012. jan. 8. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyesmit.Nekem mindig elfuttottak.De ha töltődik a csík,és nem is zavarnak utána akkor semmi baj:D
2012. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem is azt mondtam hogy bajcsak jó lett volna megköszönni nekik.:)


te játszol revelations multiján?


ha igen akor ha karod vegyél fel barátnak.

a nevem: ezio832

a tied ha kérdezhetem?

2012. jan. 8. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eltűnnek, és a csík is töltődik akkor mi a probléma? :D
2012. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

semmi csak kíváncsi lettem volna hogy miért térdelnek le.

ja és köszi hogy bejelöltél.a wanted módban a legelsőnél nem tudtalak elkapni nem sorsolt ki téged.:)

2012. jan. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!