Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Revelations...

Assassin's Creed Revelations Multiplayer, valaki megmondaná mit csinálok nagyon rosszul?

Figyelt kérdés
Játszom multiplayerben a revelationst.Általában Wanted módban.Az a baj,hogy a végén ez az eredmény jön ki:Én ötödik lettem 1500 ponttal,megöltem 13-at és 5-ször haltam meg.Aki meg első lett annak lett 4400 pontja(akár több is),maximum 7-et ölt és 13-szor halt meg kb..És mellesleg ez mindig így van.Miért van nekem ilyen kevés pontom?Mit csinálnak jobban?

2011. dec. 30. 10:43
 1/3 destiner13 válasza:
nos, ahogy a készítők is mondták, ennek a játéknak az a lényege, hogy jól ölj, nem az, hogy sokat ölj, 13 kill és 1500 pont, gondolom mindig úgy közelíted meg őket hogy üldözés lesz belőle, míg a másik lehet, hogy méreggel gyilkl ami már eleve 200 pont bónusz, próbálj a minőségre menni, ne a mennyiségre, csak légy laza, ne fuss, sétálgass lazán. (bocsa z offért, de pc-n játszol? ha igen akkor mi a neved, mert felvehetlek)
2011. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha.Kapizsgálom.Igen pc-n játszom.Mersek a nevem.
2011. dec. 30. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
én is pc játszok a nevem ezio832 vegyetek fel majd nyomhatnánk privát-ban.
2012. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!