Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Revelations...

Assassin's Creed Revelations Desmond journey, vége?

Figyelt kérdés
Két kérdésem lenne.Én emígy nagy sztoris vagyok a játékkal kapcsolatban.Megcsináltam a Desmond journeys küldetéseket,csak nem jött le,hogy ezzel mit akar mondani nekünk.Végigvittem mind az ötöt,de utána semmit nem tudtam értelmezni.A másik,a végén,mikor meséli Zeusz(gondolom az),hogy hogyan is történet ez az egész.Miért kellett elpusztítani az előző civilizációt?Zeuszék műve volt?Vagy csak szimpla napkitörés?

2011. dec. 28. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Desmond journey csak ilyen kis vérfrissítő hogy ne legyen monoton a játékmenet.Ez elmeséli hogy mi történt Desmondal az első rész előtt kis korától kezdve.Hogyan lett assassin.

A második kérdésedre a válasz pedig ő nem Zeusz hanem Tinia az első civilizáció tagja vagy mi akit istenként imádtak az emberek mint Jupiter.Az embereket ők tenyésztették saját képükre hogy rabszolgaként használják őket de azok fellázadtak Ádám és éva vezetésével és háború tört ki.Az emberek túlszaporodtak és az Éden almáival már nem tudták kontrollálni őket.A háború miatt nem vették észre a közelgő napkitörést időben az első civilizáció tagjai.Jupiter elmondja Ezion keresztül Desmondnak hogy az első civilizáció megpróbálta megmenteni a földet a napkitöréstől 6 módszert próbáltak ki amit földalatti helyeken(az egyik a Vatikánban Róma alatt) fejlesztettek ki és egy központi helyen teszteltek de nem sikerült és a föld elpusztult.Mindkét faj túlélte a katasztrófát de az első civilizáció tagjai elkezdtek kihalni.Megpróbálták a régi világot együtt újra építeni de tudták hogy újra meg fog történni ezért holografikus üzeneteket hagytak hátra hogy lehet megvédeni a földet a újabb pusztulástól.A templomosok értették meg először de csak részben az üzeneteket, teljesen csak a 20.századra tudták az Animus által ami az első civilizáció technológiáját használja.Ezután Jupiter elmondja neki hogy meg kell mentenie a földet a második kitöréstől és megmutatja neki hol van a központi csarnok.Ez után Desmond felébred a komából.

2011. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz!Mostmár jobban képben vagyok!:)
2011. dec. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!