Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom az Assassin's...

Hogyan tudom az Assassin's Creed Revelations-ben az elfoglalt épületek élére állított 14-es szintű assassint, aki egyébként már XP-ben elérte a 15-ös szintet valóban 15-ös szintre fejleszteni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy amíg nem 15-ös szintűek az assassinok, addig nem tudják egyedül megvédeni a bázisokat, ezért mindig ide-oda kell rohangászni, hogy megvédjem a megtámadott bázisokat, és egy idő után ugyanazt a bázist ötödszörre megvédeni már nem szórakoztató. Mi a teendő?
2012. jan. 8. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azthiszem meg kell csinálni a küldetéseket az assassinjaiddal.Az Assassin's Den-ben birod felvenni őket.Kettő lesz összesen mindegyik Den-nél.És ha megcsináltad akkor mennek fel 15-re.
2012. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó basszus én hülye XD, pedig egyet-egyet mindegyikkel megcsináltam, nem tudtam hogy 2-t kell! Köszi szépen!
2012. jan. 9. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
:D Nincs mit.
2012. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja. Egyébként nálam tök vicces volt a szitu, mert az egész játékban csak egyszer támadták be az egyik den-t, szóval csak egyszer kellett toronyépítőset játszanom (illetve kétszer, mert egy van a főküldiben is). Na nem mintha bánnám, de nem is értettem, hogy ez valami bug vagy mi.
2012. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az igen! En úgy kb 12X vittem, de a végén már kezdett egy kicsit idegesíteni XD
2012. jan. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!