Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin'S creed revelations...

Assassin'S creed revelations befejezés? (spoiler)

Figyelt kérdés

azt még értem hogy ezio megtalálja altair csontvázát.de azt már nem hogy desmond kikkel és mit beszél egy ilyen sárga teremben vagy valami ilyesmiben.meg még azt sem értem hogy mi a játék végén az a film amikor villámok csapnak a szoborba és egy nő a gyereket tartja.annak most mihez van

köze?aki tudja lécci írja le.



2012. jan. 2. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom játszottál-e a régiekkel. Ugye a 2. rész végén Ezio rátalál Vatikán alatt egy csarnokra, ahol rajta keresztül Desmond üzenetet kap egy letűnt civilizációtól.

Az alma ettől a civilizációtól származik, és Ezio azért gyűjti a kulcsokat, amiket Altair hátrahagyott, mert tudja, hogy az erőd alatt Altair elrejtette, amit megtudott az almáról, és erről a civilizációról. Amikor Ezio bejut, rajta keresztül Desmond újabb üzenetet kap ettől a civilizációtól (azt ugye még nem tudjuk, hogy honnan tudják ezek a lények, hogy Desmond létezni fog, és hogy mit akarnak, ez nyilván kiderül a későbbiekben).

Az üzenetből Desmond megtudja, hogy hogyan pusztult el ez a civilizáció, és ezt látod a játék végi videóban.

2012. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok köszi.és játszottam eddigi minden részével ami pc re kijött.
2012. jan. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!