Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed revelations...

Assassin's Creed revelations Befejezése?

Figyelt kérdés
Tehát, tegnap kijátszottam a játékot,de sajnos a befejezését nem nagyon értettem.Valaki aki perfect angolos leírhatná hogy, mit mondanak Ezionak az istenek, mi az a robbanás a földön, ki az a kisfiú annál a fekete hajú nőnél, és hogy az az erdő ahol desmond magához tér az micsoda? Ja és még az Altair almájánál lévő párbeszédet Desmond és Ezio között. Válaszaitokat nagyon megköszönném.
2011. nov. 17. 17:26
 1/3 anonim válasza:

Bocsi én se vagyok perfekt angolos, de elmondom hogy nekem nagyjából hogy jött le.

Először is, azok nem istenek, csak az előző civilizációból származnak. Az a robbanás az ahogy az ő civilizációjuk elpusztult. Az erdőnél pedig a föld alatt van valami amit mutattak Desmond-nak. A Desmond és Ezio közti párbeszéd csak annyi volt, hogy Ezio mondta Desmond-nak hogy nem érti teljesen, de tudja hogy Desmond hallja őt stb.

A robbanásos jelenetnél nem volt jelentősége a kisfiúnak meg a nőnek sem, csak gondolom fokozni akarták a nézők sajnálatát és félelmét a mi világunk pusztulásától.

De ne aggódjon senki, Desmond majd megment minket :D

Az utolsó mondat ugyanis az volt, hogy ezt mondta: "Tudom mit kell tennem..."

Egyébként kíváncsi vagyok, lesz-e folytatás, és ha lesz akkor mi lesz benne...

Láttam imdb-n hogy terveznek filmet 2014-re... Az biztos hogy meg se fogja közelíteni a játékot.

2011. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja egyébként vicces, hogy mennyire hasonlít a világvége jelenet a 2012-re :D

És hogy a Desmond-os rész 2012-ben játszódik :P

Jó sok összefüggést lehet találni a játékban, nagyon kidolgozott.

Legjobb

2011. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És remélem hogy lesz majd folytatása, kiváncsi vagyok Desmond hogy ment majd meg minket :DD
2011. dec. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!