Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta vice city vagy a san...

A gta vice city vagy a san andreas a jobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:34
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelmű hogy a Vice City
2013. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
56%

Nekem mindkettő ugyanolyan jó :D

Több évig játszottam a SA-val és VC-vel is. De a Vice City-nek szerintem jobb a hangulata!

2013. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
11%

a GTA SA ba lehet csinálni világvégét is!

youtube:gta sa ufo infected.

én is csináltam már nagyon jóóóóóóóóó!!!!

2014. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
16%
San Andreas
2014. jan. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
32%
Mindenki ócsárolja a San Andreast... Ha PC-d van, akkor szerintem San Andreas a legjobb, ha konzolod, akkor az 5. De ez ízlés kérdése, bár én azért ajánlom jobban a SA-t mert az érdekesebb, több küldi van, grafikailag is fejlettebb stb... Vice City nekem azért nem jött be, mert multija is gyenge, grafikailag is az, meg élményileg is... Úszni sem lehet, mert ha belemész a vízbe, meghalsz. Ha multi kéne, az akkor nem ajánlatos, mert szinte DM szerverek vannak
2014. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
53%
Az igen. Egy játék a grafikájától lesz jó? GG... meg multi? GTA mióta multira lett fejlesztve? xD Mindegy. Az, hogy melyiknek jobb a története, az pedig ízlés kérdése. Nekem a '80-as évek mafia feelingje jobban bejön, mint a gettós hip-hop négeres én vagyok a janis szitu... Szerintem a Vice City a csúcs a GTA-ban...
2014. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Pityking válasza:
26%
Mind kettő jó.A San Andreasnak is van hátránya A Vice Citynek is van.pl.A multi laggos vagy nincs repcsi de miért nem keverjük össze a kettőt és játszunk a San Viceval nem játszottam vele de az SA mód de ajánlom hogy próbáljátok ki.By:Pityking
2014. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a kedvencem a GTAV a másidik a Vice City még azt is mondhatjuk hogy a VC nek jobb a grafikája mint a SA nak

a sa a 3.

2014. okt. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
35%
San andreas
2014. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
20%

A san andreas 9999999-szer jobb.

egy, a san andreasban sokkal több van, sokkal izgalmasabb..

kettő, a vice cityvel sokra mész, bmeg még úszni se lehet:P

három, a san andreasban mitoszok is vannak, sok szuper kód

négy, a gettós hangulathoz, annyit hozzáfuznék, hogy ha valami nagyon izgalmas, akkor hiphop elfelejti az ember a gettós hangulatot, bár nekem tetszik a gettós hangulat.

öt, nem attól lesz egy játék jó, hogy jó a grafikája...

hat, a nagy terulettől mért lenne szar egy játék? pont attól jó... a kis terulettel kitörölheted a segged...

hét, fogadni merem hogy aki fikázza a san andreast, alig játszott vele...

nyolc, a san andreas mindig is jobb volt. VITA LEZÁRVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!