Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » San andreas multiplayer a...

San andreas multiplayer a jobb vagy a multi theft auto, és működnek akkor is ha mindkettő fel van telepítve?

Figyelt kérdés

Én san andreas multiplayerrel játszok és páran mondták, h van multi theft auto is és, h próbáljam ki. Kiváncsi vagyok a MTA-ra meg igazából unom már a SA mp-t...

UI:A MTA-n is vannak ugye magyar szerverek?


2010. aug. 29. 17:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval összefoglalva: Melyik a jobb SA MP vagy MTA SA?, Leírnátok nekem a MTA SA-t, h miben más, mint a SA MP?
2010. aug. 29. 20:29
 2/3 anonim ***** válasza:

MTA sokkal jobban ki van dolgozva

SAMP kicsit bugosabb

Példák:

- SAMP-ban ha nem ül senki a kocsiban és lövöd, nem történik a kocsival semmi. MTA-ban ha nem ül benne senki akkor is sérül a kocsi.

- MTA-ban ha fejenlősz egy másik játékos egyből meghal, SAMP-ban meg addig kell darálni, amíg le nem megy az összes élete.

- MTA sok-sok SAMP bug javítva


MTA sokkal jobb tehát, de SAMP-ra több RP szerver van. Ha nem RP-zni akarsz, hanem Stunt/DM akkor egyértelműen az MTA.

2011. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MTA fényévekkel jobb
2013. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!